طرح فروش سایپا / عرضه دو محصول جدید برای اولین بار

طرح فروش سایپا / عرضه دو محصول جدید برای اولین بار

علاوه بر ساینا S با گیربکس اتوماتیک و ساینا S دوگانه سوز سایپایی ها در این طرح پیش فروش خود شاهین و سایپا 151 (وانت...

سایپا چهار محصول خود را برای جدیدترین طرح فروش خود به خط کرد. این طرح فروش در قالب پیش فروش یکساله برگزار می شود. در میان خودروهایی که توسط خودروساز ساکن کیلومتر 15 جاده مخصوص در دسترس متقاضیان قرار گرفته دو خودرو برای اولین بار عرضه می شوند. اما این دو محصول جدید کدام هستند؟ غول نارنجی بعد از حذف ساینا معمولی از سبد محصولاتی خود سرمایه گذاری سنگینی را روی ساینا S انجام داد. دو محصول جدید سایپایی ها ساینا S دوگانه سوز و ساینا S با گیربکس اتوماتیک هستند.

قرار است این دو محصول در بازه اردیبهشت تا مهر ماه سال آینده به متقاضیان تحویل داده شود. مشتریان ساینا S با گیربکس اتوماتیک باید حدود 139 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت به حساب سایپا واریز کنند. پیش پرداخت اعلامی برای ساینا S دوگانه سوز نیز حول و حوش 114 میلیون تومان است.

البته خودروساز ساکن کیلومتر 15 جاده مخصوص تاکید کرده قیمت نهایی خودروهای عرضه شده در زمان تحویل به مشتریان اعلام خواهد شد و آنها باید پیش از تحویل گرفتن خودروهای خود الباقی مبلغ را به حساب اعلام شده واریز کنند.

علاوه بر ساینا S با گیربکس اتوماتیک و ساینا S دوگانه سوز سایپایی ها در این طرح پیش فروش خود شاهین و سایپا 151 (وانت پراید) را نیز دسترس متقاضیان قرار می دهند.

پیش پرداخت اعلامی برای شاهین حدود 172 میلیون تومان است و مشتریان وانت پراید نیز باید مبلغی نزدیک به 85 میلیون تومان را برای در اختیار گرفتن این خودرو واریز کنند.

بازه زمانی تحویل شاهین و وانت پراید تیر الی مهرماه 1402 تعیین شده است. البته این خودروساز رنگ هایی عرضه شده در این طرح فروش را مشخص نکرده است و به احتمال زیاد نزدیک به بازه تحویل رنگ ها خودروها را مشخص می کند.

این طرح فروش علاوه بر متقاضیان عادی در دسترس مادران دارای دو فرزند و بیشتر نیز قرار داد. مشتریان از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 17 آذرماه 1401 می توانند به سایت فروش این خودروساز مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

 

ضرورت ورود دیوان محاسبات و سازمان بازرسی به تخلف دستگاه‌ها در حساب واحد خزانه حداکثر چقدر ارز به متقاضیان فروخته می‌شود؟ پیام جدید فرزین به بازار ارز/ همچنان نرخ‌ساز ارز خواهیم... ریشه مشکل کجاست که در پی تشکیل سازمان بازرگانی هستیم؟ خبر مهم وزیر اقتصاد درباره نرخ جدید سودبانکی/ چرا بانک‌ها... فاصله‌ مزد و هزینه‌ کارگران از 200درصد گذشت! آمار گل‌ و بلبل از وضعیت اشتغال در ایران! فروش ویژه خودروسازان برای دلالان! دولت داده دقیقی از شمار کارکنان خود ندارد! خشکبار از سبد خانوارهای ایرانی حذف شد رکوردشکنی تسلا شگفتی‌ساز شد خودروهای قاچاق لوکس در انزلی توقیف شدند زمان اعلام نرخ جدید سود بانکی اعلام شد؟ حجم ترانزیت به 11 میلیون تن رسید/ پیش‌یینی درآمد 32 هزار میلیاردی از حقوق ورودی خودرو در سال آینده خاندوزی: تحریم مانع رکوردزنی صادرات غیرنفتی کشور نشده است شورای اقتصاد به جز شخص رییس مخالف عرضه خودرو در بورس نیست/ درباره توقف پرداخت وام از رییس کل بانک مر... مردم پیشرفت‌های دولت را احساس نمی‌کنند/ در صادرات غیرنفتی رکورد زدیم پیش فروش ایران خودرو با شرایط اقساطی آغاز شد | حراج بزرگ سوگلی ایران خودرو با تحویل فوری گزارش ريیس کل بانک مرکزی از عملیات احیای ثبات ارزی در کشور عرضه 191 میلیون دلار در سامانه نیما رکوردشکنی صادرات غیرنفتی در سال جاری/ 20 میلیارد دلار مازاد درآمد ارزی داشتیم استقبال کارجویان از شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نمایشگاه کار صدور قبض کمتر از 30 هزار تومان در ماه برای 60 درصد مشترکان واحدهای خانگی گزارش ماهانه بازار بدهی منتهی به دی ماه 1401 وزیر اقتصاد: 990 ملک و دارایی دولت در مسیر مولد سازی قرار گرفت قیمت آپارتمان 60متری در غرب و شرق تهران گزارش بازار‌ها امروز 6 بهمن 1401 | پیش بینی قیمت بیت کوین برای روزهای خاص دادستان خرم‌آباد: مردم ازنا و الیگودرز فعلا قبض‌های گاز نجومی را پرداخت نکنند صادرات برق روسیه به آسیا افزایش یافت کشور باید از کارخانه‌داری به سمت صنعتی سازی برود/ نقطه معجزه آسای اقتصاد ایران؛ سرمایه گذاری، تولید ... نوسانات قیمت گوسفند سبب تعطیلی موقت برخی واحدهای صنفی در قم شده آمار 1میلیون شغل ريیسی چه می‌گوید؟ چشم‌انداز صعودی طلای سیاه/ چین بازار نفت را به کدام... واکنش وزارت صنعت به گرانی‌های اخیر اتصال 89 درصد مجوزهای کشور به درگاه ملی مجوزها برزیل تلگرام را جریمه کرد پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی در هفته سوم بهمن اسامی پنج بانک دولتی که 5 هزار یورو در آن ها عرضه می‌شود صدور قبض‌های نجومی لرستانی ها را غافلگیر کرد! بازگشایی خزانه جواهرات ملی به مناسبت دهه فجر گرانی گوشت، این بلا را سر برخی اصناف قم آورد دستور ویژه درباره پیامک میلیاردی شهروند شاهرودی فاجعه قبوض نجومی گاز صدای دادستان را درآورد قیمت پژو پارس ساده؛ فقط 455میلیون! آمار ترسناک از زمستان سیاه تهران! نوسانات قیمت بازار مسکن روی کاغذ نه واقعیت! واکنش به شایعه کمبود بنزین در کشور ایرلاین‌ها موظفند اضافه‌هزینه را به خریداران بلیت پرداخت کنند پیش بینی قیمت دوج کوین و شیبا نوسانات قیمت بازار مسکن روی کاغذ نه واقعیت!