روند صعودی شبندر آغاز خواهد شد؟

روند صعودی شبندر آغاز خواهد شد؟

شبندر از جمله نماد‌هایی بود که در روز چهارشنبه 13 اسفند 99 با صف فروش به کار خود پایان داد. گزارش 9 ماهه خوب و رشد قیمت نفت می‌تواند شبندر را به روند صعودی باز گرداند؟

به گزارش نبض بورس، شبندر روز چهارشنبه را با معاملات مثبت و در محدوده صفر تابلو آغاز کرد، اما خیلی زود با فشار فروش مواجه شد و به سمت صف فروش رفت که بلافاصله با رنج مثبت دوباره بالا آمد، اما این تلاش هم بی نتیجه ماند و سهم دوباره به سمت صف فروش پیش رفت بطوری که تا پایان بازار صف فروش ماند و در نهایت با معامله 14 میلیون برگه سهم و پایانی 1.3 درصد منفی بسته شد.

سطوح حمایتی شبندر کجاست؟
 

با بررسی نموداری سهم متوجه می‌شویم که شبندر طی چند هفته گذشته با کمک صعود قیمت جهانی نفت و گزارش 9 ماهه خوب سهم یک روند صعودی را آغاز کرده و بعد از شکست خط روند نزولی سهم در نمودار قیمت و پول بک به آن امیدواری به سهم برای رسیدن به یک تعادل نسبی و خارج شدن از اصلاح حداقل از بعد قیمتی را افزایش داده است.
از طرفی دیگر سطوح حمایتی خوبی برای سهم وجود دارد، اما معتبر‌ترین آن می‌تواند خط روند صعودی یکساله باشد که بسته به شیب حرکت سهم در محدوده 2000-2200 تومان قرار دارد.

 
local_offerبرچسب‌ها:
بررسی عملکرد ماهانه یک نماد پالایشی/ بیشترین میزان فروش شبندر در اسفند 99 رقم خورد!

بررسی عملکرد ماهانه یک نماد پالایشی/ بیشترین میزان فروش شبندر در ا...

شرکت پالایش نفت بندرعباس با پالایش روزانه 320 هزار بشکه نفت خام سنگین و میعانات گازی در حدود 16 درصد از سوخت مورد نیاز کشور را تامین نموده و علاوه بر تامین بخش قابل توجهی از نیاز‌های داخلی به دلیل مجا...

NabzeBourse.ir/
اگر سهام شبندر دارید بخوانید (16فروردین)/ پالایش نفت بندرعباس خیز رشد برداشت

اگر سهام شبندر دارید بخوانید (16فروردین)/ پالایش نفت بندرعباس خیز ...

در پایان معاملات بورس امروز سهام شبندر 1.5درصد افت کرد و برای اولین بار در سال 1400 در آخرین معاملات خود با رشد قیمت رو به رو شد.

EghtesadOnline.com/
روند صعودی شبندر ادامه خواهد داشت؟

روند صعودی شبندر ادامه خواهد داشت؟

شبندر امروز 7 فروردین 99 را با صف فروش آغاز کرد و با اینکه طی بازار روبار هم صف فروش سهم جمع شد، اما هربار با فشار فروشندگان دوباره به صف فروش رسید. روند صعود شبندر ادامه خواهد یافت؟

NabzeBourse.ir/
تحلیل تکنیکال برکت، برکت سقف تابستان را پس خواهد گرفت؟

تحلیل تکنیکال برکت، برکت سقف تابستان را پس خواهد گرفت؟

برکت امروز 23 فروردین 1400 را بعد از 8 روز متوالی منفی از صف فروش آغاز کرد و در ادامه موفق شد وارد دامنه مثبت معاملات شود و در مجموع توانست معاملات مثبت و متعادلی را داشته باشد. روند قیمت برکت در روز‌...

NabzeBourse.ir/
اگر سهام شبندر دارید بخوانید (11اسفند)/ سبزپوشی پالایش نفت بندرعباس در سرخی بازار

اگر سهام شبندر دارید بخوانید (11اسفند)/ سبزپوشی پالایش نفت بندرعبا...

در پایان معاملات بورس امروز سهام شبندر 0.1درصد رشد کرد. امروز سهام پالایش نفت بندر عباس برخلاف سرخی بازار، سبزپوش شد.

EghtesadOnline.com/
بازگشت معامله لوب کات سنگین "شبندر"

بازگشت معامله لوب کات سنگین "شبندر"

نتیجه رقابت قیمتی مشتریان نیز موجب افت 1.7 درصدی قیمت فروش این محصول در مقایسه با هفته منتهی به 30 بهمن ماه شد.

BourseNews.ir/
رنج معاملات شبندر/ شبندر با رشد سه درصدی به سیر صعودی بازگشت

رنج معاملات شبندر/ شبندر با رشد سه درصدی به سیر صعودی بازگشت

در معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس با رشد سه درصدی قیمت 25970را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم 185میلیارد تومان عبور کرد که عمده...

EghtesadOnline.com/
سهامداران شبندر بخوانند

سهامداران شبندر بخوانند

در بین نماد‌های پالایشی امروز 27 بهمن 99 شبندر عملکرد فوق العاده‌ای داشت و توانست با صف خرید به معاملات امروز پایان دهد. تابلو شبندر امروز چگونه بود؟

NabzeBourse.ir/
تحلیل شبندر، حد ضرر کجاست؟

تحلیل شبندر، حد ضرر کجاست؟

امروز 20 بهمن 99 شبندر کار خود را با صف خرید آغاز کرد اما خیلی زود با فشار عرضه صف خرید شکسته شد و حتی در دقایقی از بازار شبندر به بازه منفی هم رسید. در نهایت در پایان بازار امروز و با توجه به فشار تق...

NabzeBourse.ir/
تحلیل نماد شبندر، صعود ادامه خواهد داشت؟

تحلیل نماد شبندر، صعود ادامه خواهد داشت؟

شبندر امروز 7 بهمن 99 را مثبت آغاز کرد و به محض رسیدن پایانی سهم به حد نصاب قانون 20 درصد، برای یک ساعت بسته شد و بعد از باز شدن با فشار فروش روبرو شد تا صف فروش پیش رفت و در صف فروش قفل شد. روند صعود...

NabzeBourse.ir/
تحلیل تکنیکال شاخص کل، ریزش تا کجا ادامه خواهد داشت؟

تحلیل تکنیکال شاخص کل، ریزش تا کجا ادامه خواهد داشت؟

امروز 27 دی 99 شاخص کل به روند نزولی خود ادامه داد و کانال 1.2 میلیون واحدی هم از دست رفت. این روند نزولی شاخص کل تا کجا ادامه خواهد یافت؟

NabzeBourse.ir/
بعد از هفته‌ها لوب کات "شبندر" معامله شد

بعد از هفته‌ها لوب کات "شبندر" معامله شد

در هفته گذشته شاهد عرضه 29.000 تنی وکیوم باتوم از سوی شرکت پالایشگاه بندرعباس بودیم که با تقاضای 36.300 تنی مشتریان مواجه شد.

BourseNews.ir/
تحلیل تکنیکال شپنا، کوتاه مدت چه خواهد شد؟

تحلیل تکنیکال شپنا، کوتاه مدت چه خواهد شد؟

شپنا پس از مدت ها اصلاح، سرانجام روز گذشته به صف خرید رسید. روند این نماد چگونه خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/
تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟ + فیلم

تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟ + فیلم

امروز 21 دی 99 با به صف خرید نشستن بزرگان، شاخص کل هم بعد مدت‌ها سبزپوش شد و توانست کانال 1.3 میلیون واحدی را بازپس بگیرد. شاخص کل سودای صعود دارد یا سقوط؟

NabzeBourse.ir/
بهبود روند معاملات در شرکت‌های بزرگ و اصلی کره‌ای‌ها پشت چراغ قرمز بازار لوازم خانگی ایران مردم نگران ثبت واحدهای مسکونی خود در سامانه املاک نباشند حداقل قیمت کولر گازی 12 میلیون تومان / واردات کولر آزاد است فروش اقساطی جک s3 اتوماتیک میزان فروش نفت ایران به کره چقدر است؟ قیمت زولبیا و بامیه ماه رمضان اعلام شد ارزش سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی چقدر است؟ نشانه‌های جدید بهبود بازار / بورس در فروردین مثبت می‌شود؟ نرخ معاینه فنی در سال 1400 چقدر است؟/ قیمت زولبیا و بامیه اعلام شد آخرین صورتحساب سهام عدالت / شیب ملایم نزول قیمت سهام عدالت قیمت مصوب هر کیلو میوه دستچین مشخص شد تحلیل تکنیکال برکت، برکت سقف تابستان را پس خواهد گرفت؟ امروز در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت دلار و یورو امروز 1400/1/23 تسهیل فرآیندهای ورود نقدینگی به بازار سرمایه تا 48 ساعت آینده تزریق 24 هزار میلیارد تومان به بازار پیش‌بینی قیمت طلا فردا 24 فروردین / قیمت واقعی ربع سکه چقدر است؟ توقف تولید پژو 206 صندوقدار و تیپ 5 در سال 1400 طرح تزریق 24 هزار میلیارد تومان به بازار سرمایه افزایش قیمت برق برای مشترکان پرمصرف وضعیت کالاهای اساسی در ماه رمضان افزایش حقوق ورودی چقدر موبایل را گران می‌کند؟ گزارش معاملات مربوط به عملیات بازار باز پیش‌بینی بورس فردا 24 فروردین / سیگنال امروز بازار به سرمایه‌گذاران شرکت دارویی ره‌آورد تامین"درهآور" :: هزینه مالی شرکت (117،975) میلیون ریال با رشد 157درصد سالانه | د... نام نویسی 1600 نفر در انتخابات هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی مجمع "سقاین" در نیمه ماه آینده "خبر تزریق 24 هزار میلیارد تومان هلدینگ‌ها آمد" // مقرر شد طی 48 ساعت آینده 24 هزار میلیارد تومان به... جدیدترین قیمت دلار/ پنجمین نرخ ارز صرافی ملی 1400/1/23 نتیجه معاملات امروز بورس کالا 1400/01/23 هلدینگ‌ها 24 هزار میلیارد تومان به بازار تزریق می‌کنند وام ساخت مسکن 300میلیونی شد لوازم خانگی گران می‌شود؟ پالت ارزی از عراق و کره در راه است؟/ جدیدترین اخبار از ارزهای بلوکه ایران هلدینگ ها 24 هزار میلیارد تومان به بازار تزریق می کنند نوشابه؛ بی‌توقف در مسیر گرانی واریز باقی‌مانده سود سهام عدالت سال 98 تا پایان ماه رمضان واریز 50 درصد باقیمانده سود سهام عدالت تا پایان رمضان خبر مهم برای سهامداران / جلسه ريیس سازمان بورس با شرکت‌ها ماجرای به آب بستن شیر چه بود؟ چشم‌انداز بازار سرمایه 1400 امسال محصولات جدیدی با تفکر متمایز بودن در همه سگمنت‌ها ارايه می‌کنیم ماجرای مالیات گیری از خانه‌های خالی از کجا آغاز شد؟ "سدشت" هیات مدیره جدید انتخاب کرد دلیل سرکوب تقاضا در بازار چیست جزيیات افزایش 150 درصدی قیمت برنج چرا روند قیمت دلار امروز افزایشی شد؟ دادو ستد بیش از 3 میلیارد برگه سهم در معاملات بورس نام نویسی 1600 نفر در انتخابات هیات مدیره شرکت های استانی لزوم حضور تبعه مالزی در ترکیب سهامداری بانک‌های سرمایه‌گذاری / متقاضیان مجوز کارگزاری در مالزی چه ال...

در حال بارگیری...