کمک به اصلاح ساختار اقتصادی وزارت تعاون

کمک به اصلاح ساختار اقتصادی وزارت تعاون

ريیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این کمیسیون آماده کمک به اصلاح ساختار زیر مجموعه‌های وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محمدرضا پورابراهیمی در حاشیه جلسه اعضای این کمیسیون با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: این اولین جلسه با وزیر کار پس از رای اعتماد بود؛ در این جلسه مباحث بسیار مهمی مطرح شد. آنچه برای ما اهمیت دارد این است که این وزارتخانه یکی از وزارتخانه‌های مهم اقتصادی کشور است و بخش عظیمی از بنگاه‌های اقتصادی به دلیل تعهداتی که به ذینفعان آن‌ها در چهار صندوق تخصصی فولاد، بیمه عشایر و روستاییان، تامین اجتماعی و بازنشستگی کشوری دارد، طبیعتا در حوزه اقتصادی نقش مهمی دارد.
وی ادامه داد: جمعیت قابل توجهی از کشور از ذینفعان این صندوق‌ها هستند؛ اولین مطالبه جدی ما از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصلاح ساختار اقتصادی، بنگاه‌های ذیل این وزارتخانه است؛ این مطالبه از سال‌های قبل مطرح بوده است و امروز خدمت مردم عرض می‌کنم که بسیار خوشحالیم که وزیر جوان و اقتصادی ما خبر‌های خوبی از آمادگی جهت اصلاح ساختار اقتصادی را بیان کردند.
ريیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مدت‌ها در این وزارتخانه نگاه به اداره این مجموعه ها، نگاهی دولتی بوده است؛ امروز این ظرفیت وجود دارد که ما بتوانیم اصلاح ساختار بخش اقتصادی را انجام بدهیم.
آقای پورابراهیمی ادامه داد: اعتقاد ما بر این است که رویکردی که در جهت اصل 44 قانون اساسی، فرامین رهبری و همچنین موضوعات مربوط به افزایش بهره وری وجود دارد در دستور کار باشد.
وی همچنین اعلام کرد: ظرف 45 روز آینده اولین گزارش شناخت در حوزه بنگاه‌های اقتصادی این مجموعه ارايه می‌شود؛ در کمیسیون اقتصادی اعلام آمادگی کردیم تمام ظرفیتمان را برای اصلاح ساختار در اختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار بدهیم.
بازنگری در اصلاح قوانین بخش تعاون

بازنگری در اصلاح قوانین بخش تعاون

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بازنگری در اصلاح قوانین بخش تعاون خبر داد.

Irinn.ir/
دولت سیزدهم را سکوی پرتاب تعاون می‌کنیم

دولت سیزدهم را سکوی پرتاب تعاون می‌کنیم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر مبارزه با فساد با توسعه تعاونی‌ها گفت: دولت سیزدهم را سکوی پرتاب تعاون می‌کنیم و محور کار‌های اساسی مانند مقررات زدایی هم توسعه تعاونی‌هاست.

Irinn.ir/
اصلاح آیین نامه اجرایی منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها

اصلاح آیین نامه اجرایی منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها

هیات وزیران، پیشنهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) مبنی بر اصلاح آیین نامه اجرایی تبصره (14) ماده واحده قانون بودجه سال 1400 کل کشور موضوع منابع و مصارف هدفمندی یارانه‌ها را به تصویب رساند.

Irinn.ir/
مشارکت بانک توسعه تعاون در پروژه های صنعتی و معدنی

مشارکت بانک توسعه تعاون در پروژه های صنعتی و معدنی

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون با سفر به استان خراسان جنوبی از طرح ها و پروژه های صنعتی و معدنی بازدید و با مقامات...

Borna.news/
محمدجعفرایرانی عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون شد

محمدجعفرایرانی عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون شد

دکتر محمدجعفرایرانی به‌عنوان عضو موظف هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون منصوب گردید.

Borna.news/
پاسخگویی دولت، اصلاح قیمت بنزین تصمیم حاکمیتی بود

پاسخگویی دولت، اصلاح قیمت بنزین تصمیم حاکمیتی بود

شورای اطلاع‌رسانی دولت در خصوص اتهام‌زنی به دولت توسط برخی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری درمورد طرح اصلاح قیمت حامل‌های انرژی در آبان سال 1398، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

TejaratNews.com/
پیشنهاد کارشناسان برای اصلاح بورس/یادآوری جایگاه بانک مرکزی در حمایت از بازار سرمایه

پیشنهاد کارشناسان برای اصلاح بورس/یادآوری جایگاه بانک مرکزی در حما...

جمعی از کارشناسان بازار سرمایه در نامه‌ای به نقش و جایگاه بانک مرکزی در حمایت از بازار سرمایه به عنوان ثروت ملی تاکید کردند و پیشنهادهایی برای اصلاح روند بورس ارايه کردند.

FarsNews.ir/
عملکرد محمد کبیری، معاونت امور تعاون وزارت کار قابل تقدیر است/ ثمره اعتماد به مدیران جوان و نخبه؛ تبدیل تهدید به فرصت است

عملکرد محمد کبیری، معاونت امور تعاون وزارت کار قابل تقدیر است/ ثمر...

نایب ريیس مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از طرح های تامین مالی نوین مسکن گفت: اجرای دو طرح تامین مالی نوین مسکن...

Borna.news/
پورابراهیمی: اگر قرار است قیمت‌گذاری کنید، بازار سرمایه را تعطیل کنید

پورابراهیمی: اگر قرار است قیمت‌گذاری کنید، بازار سرمایه را تعطیل ک...

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: اخیرا خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بانک‌ها وارد حوزه پالایشگاهی می‌شوند و صف خرید بسیار سنگینی برای گروه‌های بانکی و...

EghtesadOnline.com/
تحولات اساسی در ساختار بازار سرمایه توسط کمیسیون اقتصادی آغاز می‌شود

تحولات اساسی در ساختار بازار سرمایه توسط کمیسیون اقتصادی آغاز می‌ش...

ريیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب کمیسیون اقتصادی تحولات اساسی در ساختار و جایگاه بازار سرمایه در اقتصاد کشور آغاز می‌شود.

EghtesadOnline.com/
آغاز تحولات اساسی در ساختار بازار سرمایه توسط کمیسیون اقتصادی

آغاز تحولات اساسی در ساختار بازار سرمایه توسط کمیسیون اقتصادی

ريیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب کمیسیون اقتصادی تحولات اساسی در ساختار و جایگاه بازار سرمایه در اقتصاد کشور آغاز می‌شود.

Sena.ir/
پورابراهیمی: باید اعتماد مردم به بورس بازار بازگردد

پورابراهیمی: باید اعتماد مردم به بورس بازار بازگردد

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که اعتماد مردم به بازار سرمایه ظرفیت قابل توجهی است و نباید اجازه داد تا با سوء مدیریت‌ها این اعتماد خدشه‌دار شود.

EghtesadOnline.com/
پورابراهیمی: باید اعتماد مردم به بازار سرمایه برگردد

پورابراهیمی: باید اعتماد مردم به بازار سرمایه برگردد

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: زمانی که قیمت‌ها در بورس افزایش می‌یافت نظارتی بر بازار نبود.باید اعتماد مردم به بازار سرمایه برگردد، این وضعیت بی‌اعتمادی می‌تواند...

EghtesadOnline.com/
اصلاح کارمزد‌های خدمات بانکی ضروری است/ هیچ کجای دنیا خدمات بدون کارمزد ارایه نمی‌کنند

اصلاح کارمزد‌های خدمات بانکی ضروری است/ هیچ کجای دنیا خدمات بدون ک...

فرهاد اینالویی در خصوص فلسه اخذ کارمزد گفت: هر سرویسی که در جایی ارایه می‌شود اگر به قیمت و با کیفیت مناسب ارایه نشود، قاعدتا در درازمدت باعث نارضایتی مشتریان خواهد شد، خدمات بانکی نیز از این قاعده مس...

BourseNews.ir/
شاخص بورس منفی شد کشاورزی ایران را به خشکسالی کشانده یا مصرف خانگی؟ چرا مشکلات بورس را سه روزه حل نمی‌کنید؟ ترغیب نهادهای مالی با راه اندازی ابزارهای مالی جدید کاهش بی‌سابقه حجم تجارت خارجی ایران شاخص کانال یک میلیون و 400 هزارواحدی را از دست داد قیمت دلار در بازار امروز بیش واکنشی بازار سرمایه به ابهامات کاهش میل به قمار با دریافت پیامک هشدار شیوه‌های جدید عرضه اولیه، رانت یا فرهنگسازی!؟ سامانه جدید معاملاتی بومی در بورس آماده به کار شد سامانه ایرانی معاملات بورس آماده عقد قرارداد/ ظرفیت معاملات 10 برابر می‌شود مهمترین عوامل تاثیرگذار در تداوم رشد معاملات بورس پل روگذر راه‌آهن مجتمع فولاد سبا اهداف لجستیک فولاد مبارکه آغاز پروژه استحصال آب صنعتی از پساب شهری توسط فولاد مبارکه هشدار به ایرلاین‌ها درباره بلیت سفر به عراق فولادمبارکه، از صنعت خودروسازی کشور پشتیبانی می کند چه تعداد تارا وارد بازار شد؟ / تولید تارا شکست خورد؟ کدام صنایع بورسی بعد از برجام رشد می‌کنند؟ " اعتلا " هیات مدیره جدید انتخاب کرد یک عرضه اولیه دیگر فقط برای صندوق های بورسی شاخص هم وزن با افت 9 هزارواحدی مواجه است تقدم سرپناه بر غذا برای شهروندان ایرانی کدام خانه‌ها مشمول مالیات می‌شوند؟ آغاز بازارگردانی " تشتاد " به روش مبتنی بر حراج در فرابورس پیش بینی افزایش 5 دلار قیمت هر بشکه نفت کاهش نرخ 23 ارز رسمی/ نرخ 12 ارز افزایش یافت افزایش سرمایه " کدما " به ثبت رسید آغاز عرضه اولیه «شکام» / ثبت سفارس تا چه زمانی ادامه دارد؟ اثر واکسیناسیون عمومی بر بورس سایه کسری بودجه دولت و فرجام برجام بر سر بازار سرمایه " کیمیا " 44 میلیون سهم "فگستر" را وثیقه کرد رشد قابل توجه 157 درصدی سود خالص "سمازن" انعقاد قرارداد عملیات اجرایی پارکینگ در " کیسون " محدودیت دسترسی کارگزاران به نامک لغو شد عرضه صادراتی هیدروکربن سبک پتروپالایش نیک یزد در بورس انرژی سامانه جدید معاملاتی بومی در بورس آماده به کار شد سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در 30 شهریور ماه فولادی‌ها با 250 هزار تن محصول به بورس کالا می‌آیند توسعه ویژه هسته معاملات برای عرضه‌های اولیه بورس و فرابورس شاخص افت 21 هزار واحدی دارد مجوز کارگزاری‌ها در صورت عدم تجمیع مجوزها، مرحله به مرحله لغو می‌شود دست پر فولادی ها برای عرضه در بورس کالا سامانه جدید معاملات بومی برای فعالیت آماده شد " دسبحا " در وضعیت سفارش گیری/ " کیمیاتک " متوقف شد سهامداران حکشتی بخوانند / 2 درصد افت در بخش سرمایه‌گذاری مناقصه اجرای عملیات یک پروژه در " بالاس " " وملل " 0.5 دانگ از دو زمین تملیکی را می فروشد هیدروکربن سبک پتروپالایش نیک یزد مهمان ویژه بورس انرژی عرضه اولیه با روش ترکیبی به یک شرط

در حال بارگیری...