واکنش بازار سکه و طلا به نوسان قیمت ارز

واکنش بازار سکه و طلا به نوسان قیمت ارز

ريیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: طی هفته گذشته تاکنون روند قیمت طلا و سکه با توجه به تغییرات...

ابراهیم محمدولی درباره روند قیمت این هفته طلا و همچنین حباب سکه و عواملی که در انس (واحد جرم - «ounce») جهانی سکه موثر بوده است، گفت: طی هفته گذشته تاکنون روند قیمت طلا و سکه با توجه به تغییرات قیمت ارز و انس جهانی دارای نوسانات زیادی بوده که روند دادوستد‌ها را نیز کاهش داده است.

وی افزود: امروز انس جهانی نسبت به چند روز گذشته چند دلاری افزایش پیدا کرده و درحال‌حاضر انس جهانی هزار و 819 دلار است.

ريیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران بیان کرد: زمانی که بازار ارز و انس جهانی آرامش داشته باشد بازار طلا و سکه نیز دارای آرامش است و امیدواریم با توجه به این که در روزهای پایانی آخر سال هستیم بازار ارز و انس جهانی آرامش خود را حفظ کند.

محمدولی در ادامه عنوان کرد: در آخرین معاملات که بر اساس قیمت ارز و انس جهانی تا به این لحظه صورت گرفته است قیمت هر مثقال طلا 5 میلیون و 167 هزار تومان بوده و هر گرم طلای 18 عیار نیز یک میلیون و 194هزار تومان است.

وی خاطر نشان کرد: قیمت سکه امامی 12 میلیون و 140هزار تومان بوده و سکه بهار آزادی 11 میلیون و 900هزار تومان است.

ريیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران اظهار کرد: همچنین نیم سکه 6میلیون و 580هزار تومان بوده و ربع سکه 3 میلیون و 720هزار تومان و سکه گرمی هم 2میلیون 250هزار تومان است.

 

خودرو پس از توافق وین گران می‌شود یا ارزان؟ ارز دیجیتال ستاره لیگ برتری را به خاک سیاه نشاند وضعیت بورس فرابحرانی است / زنگ خطر برای بازارهای مالی به صدا درآمد؟ بودجه دولت چقدر در معیشت طلاب موثر است؟ شاخص کل بورس با سر به زمین خورد سرانه مصرف شیر در کشور چقدر است؟ هزینه رهن و اجاره خانه در نبرد جنوبی +جدول بیت‌کوین چقدر قیمت خورد؟ کاهش ارزش سهام عدالت برای امروز بیش از 50 درصد بار شبکه برق کنترل پذیر می‌شود/ برگزاری مناقصه 3 میلیون کنتور هوشمند امضای تفاهمنامه بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و گازوست رومانی مجلس به حذف یکباره ارز ترجیحی رای نمی دهد پروازهای فرودگاه مهرآباد از سر گرفته شد اینفوگرافی / مدیرعاملی با کیف انگلیسی بدهی خارجی ایران چقدر است؟ یخبندان و کولاک در 24 استان/ هشدار لغزندگی جاده‌ها و احتمال لغو پروازها‌ بحران لیر بازار رمزارز را داغ کرد وحشت در بازار رمز ارزها / بیت کوین سقوط کرد مالیات‌های تنظیمی ابزار مهم کنترل بازار مسکن عربستان به سهمیه تولید اوپک‌پلاس پایبند است قیمت سبد نفتی اوپک از 86 دلار گذشت برگشت میوه‌های صادراتی ناراحتی ندارد! بنیانگذار صرافی بایننس در جمع پولدارترین ها خبر مهم بنزینی برای این رانندگان فوری/ پروازهای مهرآباد متوقف شد پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 29 دی | بورس از منفی به مثبت می‌رود؟ قیمت رهن و اجاره مسکن در منطقه نبرد جنوبی تهران با این اتفاق پرداخت یارانه جدید قطعی می شود سرانه مصرف شیر 86 لیتر‌/ ثروتمندان 6 برابر بیشتر شیر می‌خورند شاخص کل بورس 30 هزار و 540 واحد افت کرد زلزله در بازار رمزارز/ بیت کوین چقدر قیمت خورد؟ اعتبار؛ جایگزین ضامن در گرفتن وام بانک گردشگری بیش از 1400 میلیارد ریال وام ازدواج پرداخت کرد صید فیل ماهی 210 کیلویی توسط صیادان مازندران ساخت 25 مدرسه در مناطق محروم کشور/ تحصیل 3000 دانش آموز در مدارس بانک گردشگری 5 دستور ريیس‌جمهوری به نظام بانکی تولید سالانه 115 هزار تن عسل در کشور قیمت گوشت در 28 دی1400 (فهرست قیمت) کارگران، دستفروشی را ترجیح می‌دهند! دو روز دیگر؛ آخرین مهلت تعیین تکلیف دستگاه های کا... ممنوعیت جدید برای واردات خودرو و موبایل با تیک قیمتی در بورس آشنا شوید قیمت انواع مرغ در 28 دی 1400 بدهی خارجی ایران چقدر است؟ کف نرخ از روی بلیت هواپیما برداشته شد شکسته‌شدن همه رکوردهای منفی در بازار سرمایه/ 94 درصد نمادهای بورس قرمزپوش شدند قیمت دلار بالاتر می‌رود؟ ارز دیجیتال ملی ایران با نام عجیب مجمع "فاراک" 10 ریال تقسیم کرد پرداخت سود "خبازرس" از مرداد سال 1401