مجوز کارگزاری‌ها در صورت عدم تجمیع مجوزها، مرحله به مرحله لغو می‌شود

مجوز کارگزاری‌ها در صورت عدم تجمیع مجوزها، مرحله به مرحله لغو می‌شود

در صورت عدم تجمیع مجوز فعالیت شرکت های کارگزاری مشمول، مجوزهای فعالیت آنها به انتخاب کارگزار یا طبق نظر سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت مرحله به مرحله لغو می‌شود.
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، مدیریت امور اعضای شرکت بورس تهران اعلام کرد: با توجه به ابلاغیه‌‌های سازمان بورس و اوراق بهادار با موضوع تمدید مهلت تجمیع مجوزهای فعالیت شرکت‌های کارگزاری، چنانچه شرکت‌های کارگزاری مشمول در مهلت‌های مقرر مجوزهای فعالیت خود را تجمیع ننمایند، مجوزهای فعالیت آنها به انتخاب کارگزار یا طبق نظر سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت مرحله به مرحله لغو می‌شود.

بر این اساس، درحال حاضر مجوز مرکز تماس شرکت های کارگزاری گنجینه سپهر پارت و توسعه سرمایه دنیا در صورت عدم تجمیع مجوزها در مهلت مقرر از تاریخ پانزدهم آبان ماه 1400 غیرفعال می گردد.

همچنین شرکت کارگزاری موظف است از طریق تارنمای خود اطلاعات مجوزهای لغو شده را اطلاع‌رسانی نماید.

بدیهی است این موضوع صرفا جهت اطلاع رسانی به تمامی مشتریان شرکت‌های کارگزاری مربوطه بوده و هرگونه اخبار و تصمیمات اخذ شده احتمالی در آینده از همین طریق به اطلاع عموم سرمایه گذاران محترم خواهد رسید.
local_offerبرچسب‌ها:
درآمد 3 هزار میلیارد تومانی یک کارگزاری از بورس، فقط در 6 ماه

درآمد 3 هزار میلیارد تومانی یک کارگزاری از بورس، فقط در 6 ماه

خلاصه صورت‌های مالی منتهی به 31 شهریور 1400 کارگزاری مفید در سامانه کدال منتشر شد.

YJC.news/
سود بالای چند کارگزاری را نباید به حساب کل صنعت نوشت

سود بالای چند کارگزاری را نباید به حساب کل صنعت نوشت

دهقانی گفت: ROE (نسبت سود خالص به سرمایه سهامداران) کارگزاری‌ها در 8 سال 26 درصد بوده، که پایین‌تر از بسیاری از صنایع بورسی است.

YJC.news/
صدور مجوز برای 2 کارگزاری جدید

صدور مجوز برای 2 کارگزاری جدید

مدیر روابط عمومی سازمان بورس، از اعطای مجوز به دو کارگزاری جدید خبر داده است.

TejaratNews.com/
مجوز مجلس برای واردات خودروهای خارجی

مجوز مجلس برای واردات خودروهای خارجی

نمایندگان با اصلاحات کمیسیون صنایع و معادن در ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو درباره واردات خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.

Irinn.ir/
خبری از لغو مرحله به مرحله مجوز شرکت های کارگزاری / "سهام گستران شرق" در لبه تیغ

خبری از لغو مرحله به مرحله مجوز شرکت های کارگزاری / "سهام گستران ش...

مدیریت امور اعضاء عنوان کرد: در صورت عدم تجمیع مجوز فعالیت شرکت های کارگزاری مشمول، مجوزهای فعالیت آنها به انتخاب کارگزار یا طبق نظر سازمان بورس و اوراق بهادار به صورت مرحله به مرحله لغو می‌شود.

BourseNews.ir/
خرید و فروش مجوز‌ کسب و کار تا 100میلیارد تومان!

خرید و فروش مجوز‌ کسب و کار تا 100میلیارد تومان!

ريیس مرکز ملی مطالعات پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت امور اقتصاد و دارايی گفت: مجوزی که هزینه و قیمت واقعی آن یک برگ کاغذ با یک هزینه کارشناسی خیلی مرسوم است، ممکن است تا 100 میلیارد تومان نیز قیمت...

Bartarinha.ir/
خبری مهم درباره عرضه اولیه روز چهارشنبه / چرا کارگزاری‌ مفید خرید خودکار را لغو کرد؟

خبری مهم درباره عرضه اولیه روز چهارشنبه / چرا کارگزاری‌ مفید خرید ...

روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر این که کارگزاری‌ها خرید خودکار عرضه اولیه را لغو کرده‌اند. این موضوع تا چه زمانی ادامه‌دار خواهد شد؟

TejaratNews.com/
خرید عرضه اولیه به صورت خودکار در کارگزاری مفید لغو شد

خرید عرضه اولیه به صورت خودکار در کارگزاری مفید لغو شد

کارگزاری مفید لغو خرید عرضه اولیه به صورت خودکار را به تمامی کاربران خود اعلام کرد.

YJC.news/
دریافت 30 تقاضای جدید برای تاسیس کارگزاری

دریافت 30 تقاضای جدید برای تاسیس کارگزاری

معاون نظارت بر نهادهای مالی بورس، از دریافت 30 تقاضا برای تاسیس کارگزاری و شرایط دریافت مجوز خبر داد.

YJC.news/
30 تقاضای جدید برای مجوز تاسیس کارگزاری

30 تقاضای جدید برای مجوز تاسیس کارگزاری

معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس، از دریافت 30 تقاضا برای تاسیس کارگزاری و شرایط دریافت مجوز خبر داد.

TejaratNews.com/
انحصار مجوز تاسیس کارگزاری ها پس از 12 سال شکسته شد

انحصار مجوز تاسیس کارگزاری ها پس از 12 سال شکسته شد

هیيت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار پس از 12 سال مجوز تاسیس یک شرکت کارگزاری جدید را صادر کرد.

YJC.news/
انحصار مجوز کارگزاری پس از 12 سال شکسته شد

انحصار مجوز کارگزاری پس از 12 سال شکسته شد

بورستهران- ایرنا- رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: هیات مدیره این سازمان پس از 12 سال مجوز تاسیس یک شرکت کارگزاری جدید را صادر کرد، با این اقدام انحصار از همه مجوزهایی که از سوی سازمان اعطا می‌شد ...

Irna.ir/

مجوز تاسیس یک شرکت کارگزاری صادر شد

مجوز یک کارگزاری بعد از 12 سال انحصار صادر شد

مجوز یک کارگزاری بعد از 12 سال انحصار صادر شد

هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار پس از 12 سال مجوز تاسیس یک شرکت کارگزاری جدید را صادر کرد و با این اقدام انحصار از تمامی مجوزهایی که از سوی سازمان اعطا می‌شد به طور کامل برداشته شد و دیگر استفاد...

FarsNews.ir/
نرخ جدید مرغ اعلام شد هزینه خانوار‌ها در مهرماه کاهش یافت درج یک شرکت ساختمانی در فرابورس ایران برنامه‌ریزی خوب سایپا در تولید و برنامه‌ریزی مالی ارزش سهام عدالت امروز 1 آبان چرا بورس امروز منفی شد؟ کودکان چگونه می‌توانند درآمد کسب کنند؟ چه کسانی مشمول وام 12 میلیونی هستند؟ رشد حجم و ارزش معاملات در بورس کالای ایران مسکن نیمی از هزینه‌های خانوار‌ها را می‌بلعد! راه اندازی صندوق املاک و مستغلات در گام آخر قیمت مسکن حمایتی چقدر است؟ ساختمانی‌ها توان رشد ندارند! رشد حجم و ارزش معاملات در بورس کالای ایران مجلس در انتظار بررسی تغییر قیمت‌گذاری دلاری پتروشیمی‌ها شاخص کل بورس در اولین روز آبان 28 هزار واحد ریخت ورود چین به پروژه‌های مسکن در ایران تايید شد صندوق‌های بورسی املاک و مستغلات، در آستانه راه‌اندازی تاریخ واریز سود شستا افزایش قیمت طلا و سکه افت شاخص بورس در نخستین روز آبان‌ماه شاخص در آستانه از دست دادن کانال 1٫4 میلیون واحدی / بورس کی مثبت می‌شود؟ اصلاح ابلاغیه شرایط موسسین یا سهامداران نهادهای مالی بانک ملت کنفرانس اطلاع رسانی برگزار کند " وبملت " تا نیمه آبان تعلیق شد/فردا، بازگشایی "کلوند"، "خمهر" و "دانا" آتش‌سوزی بزرگ در بندرعباس و قطع برق چندین محله یک گام تا راه‌اندازی صندوق املاک و مستغلات در بازار سرمایه بانک رفاه کارگران، مسابقات دوره ای "هوش حفاظتی" برگزار می کند وضعیت سبد سهام عدالت در اولین روز آبان ماه آیفکس قرمز ماند 7 میلیارد برگه بهادار دست‌به‌دست شد ریزش 28 هزار واحدی شاخص کل بورس در اولین روز هفته زمان واریز سود سهامداران شستا هشدار درباره احتمال تبدیل ایران به واردکننده گاز! آخرین وضعیت جاماندگان سهام عدالت ربات ها را خاموش کنید تا بورس نفس بکشد ریزش 28688 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات دو بازار از 15.5 هزار میلیارد تومان فراتر رفت جزییات تغییر فرمول قیمت‌ گذاری محصولات پتروشیمی «صندوق پروژه‌ها» روش مناسب سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن قرمزی شاخص کل در نخستین روز آبان ماه صندوق املاک و مستغلات در آستانه راه اندازی اطلاع‌رسانی ابعاد تغییر فرمول قیمت‌گذاری محصولات پتروشیمی؛ به زودی خبری برای پر مصرف‌های تهرانی چینی‌ها در ایران خانه می‌سازند؟ سازمان بورس بانک ملت را ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع‌ رسانی کرد قیمت مرغ متعادل شد الزام سازمان بورس به بانک ملت برای برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی حذف قیمت گذاری دستوری خودرو با جدیت دنبال می شود سازوکار فروش تعهدی در بازار سرمایه / در بازار نزولی سود کسب کنید! حذف قیمت گذاری دستوری خودرو با جدیت دنبال می شود