تحلیل تکنیکال برکت، برکت سقف تابستان را پس خواهد گرفت؟

تحلیل تکنیکال برکت، برکت سقف تابستان را پس خواهد گرفت؟

برکت امروز 23 فروردین 1400 را بعد از 8 روز متوالی منفی از صف فروش آغاز کرد و در ادامه موفق شد وارد دامنه مثبت معاملات شود و در مجموع توانست معاملات مثبت و متعادلی را داشته باشد. روند قیمت برکت در روز‌های آینده چگونه خواهد بود؟

به گزارش نبض بورس، برکت امروز 23 فروردین 1400 را بعد از 8 روز متوالی منفی از صف فروش آغاز کرد و در ادامه موفق شد وارد دامنه مثبت معاملات شود و در مجموع توانست معاملات مثبت و متعادلی را داشته باشد تا اینکه در پایان بازار با معامله 97 میلیون برگه سهم و پایانی 0.1 درصد مثبت به کار خود پایان دهد.

برکت سقف تابستان را پس خواهد گرفت؟
 

برکت بعد از سقوط سنگین 75 درصدی در تابستان سال گذشته در محدوده 1000 تومان با اقبال خریداران همراه شد و پس از آن موفق به تشکیل یک روند صعودی تا فیبوی 0.61 اصلاح در محدوده 3200 تومان شد. با اینکه قیمت هنوز موفق به تثبیت بالای این محدوده نشده است، اما می‌تواند امیدوار بود که این اتفاق بزودی انجام پذیرد.

از طرفی دیگر خط روند صعودی قیمت همچنان به عنوان حمایت سهم محفوظ می‌باشد و در صورت افت در محدوده 2900 تومان که تلاقی مهمی نیز با حمایت هندسی در این سطح دارد، حمایت می‌شود.
در صورت تثبیت هدف قیمتی سهم روی 4500 تومان در اوج تابستان سال گذشته قرار دارد. اما در صورت از دست رفتن محدوده 2900 تومان حمایت جدی سهم ابتدا در فیبوی 0.5 اصلاح اخیر روی 2400 تومان و پس از آن در فیبوی 0.38 اصلاح اخیر روی 1900 تومان قرار دارد.

 
local_offerبرچسب‌ها:
خبرهایی از افزایش سرمایه چند نماد بورسی/ سرمایه «برکت» 26 درصد بیشتر می‌شود

خبرهایی از افزایش سرمایه چند نماد بورسی/ سرمایه «برکت» 26 درصد بیش...

براساس اطلاعات منتشر شده در سایت کدال خبر افزایش سرمایه چند نماد بورسی مورد تایید قرار گرفت.

TejaratNews.com/
آغاز ساخت «مسکن برکت»/ مشمولان طرح چه کسانی هستند؟

آغاز ساخت «مسکن برکت»/ مشمولان طرح چه کسانی هستند؟

قرار است ستاد اجرایی فرمان امام 130 هزار واحد مسکن در قالب «مسکن ملی» بسازد اما چه کسانی در این طرح خانه‌دار می‌شوند؟

TejaratNews.com/
تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟

تحلیل تکنیکال شاخص کل، صعود یا سقوط؟

شاخص کل اگرچه روز گذشته با حمایت ظاهری شاخص ساز‌ها مهندسی شد و دچار افت محسوسی نشد، اما باقی ماندن صف فروش تعداد 440 نماد و منفی بودن 101 نماد از کل 591 نماد باز در بازار امروز به تنهایی گویای حال بد ...

NabzeBourse.ir/

تحلیل تکنیکال و بنیادی نماد خودرو/ اهداف قیمتی خودرو کجاست؟

اگر سهام برکت دارید، بخوانید (8اردیبهشت) / برکت به صف فروش نشست

اگر سهام برکت دارید، بخوانید (31فروردین) / خروج 70میلیارد تومانی افراد حقیقی از برکت

اگر سهام برکت دارید، بخوانید (27اسفند)/ بازدهی برکت در یک سال اخیر چقدر بود؟

اگر سهام برکت دارید، بخوانید (27اسفند)/ بازدهی برکت در یک سال اخیر...

در پایان معاملات بورس امروز سهام برکت حدود دو درصد افت کرد. این نماد علی رغم رشد 17هزار واحدی شاخص کل، بازار را با صف فروش ترک کرد. بازدهی یک ساله این نماد 268درصد...

EghtesadOnline.com/

سهامداران «برکت» بخوانند (25فروردین) / صعود برکت برای سومین روز متوالی

اگر سهام برکت دارید، بخوانید (15فروردین)/ سرخ‌پوشی برکت در اولین روزهای1400

اگر سهام برکت دارید، بخوانید (15فروردین)/ سرخ‌پوشی برکت در اولین ر...

در پایان معاملات بورس امروز سهام برکت حدود 0.6 درصد افت کرد و به نمادهای پرتراکنش پیوست.

EghtesadOnline.com/

اگر سهام برکت دارید، بخوانید (1اردیبهشت) / افت سه درصدی برکت

تحلیل تکنیکال وپارس/ مقاومت جدی وپارس کجاست؟

تحلیل تکنیکال وپارس/ مقاومت جدی وپارس کجاست؟

حمایت جدی سهم وپارس بر روی 270 تومان قرار داشت که اخیرا از دست رفت و با پول بکی که در هفته گذشته به آن زد و در ادامه موفق به حفظ آن نشد. روند قیمتی وپارس در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/
تحلیل تکنیکال و بنیادی نماد آریا/ نقاط حمایت آریا کجاست؟

تحلیل تکنیکال و بنیادی نماد آریا/ نقاط حمایت آریا کجاست؟

پتروشیمی آریا ساسول در 12 ماهه و در یک گزارش بسیار خوب به سود 1,208 تومانی برای هر سهم رسیده است. به لحاظ تکنیکالی نیز آریا از معدود سهام بازار است که در اصلاح اخیر بازار کمترین آسیب را دیده است. روند...

NabzeBourse.ir/
تحلیل تکنیکال کاما/ روند قیمتی کاما چگونه خواهد بود؟

تحلیل تکنیکال کاما/ روند قیمتی کاما چگونه خواهد بود؟

با بررسی نمودار قیمت کاما متوجه خواهیم شد که قیمت از تابستان سال گذشته درون یک کانال اصلاحی در حال کاهش است که اخیرا با قفل شدن سهم در صف فروش اصلاح قیمتی آنچنانی در قیمت سهم اتفاق نیافتاده است. روند ...

NabzeBourse.ir/
اگر سهام برکت دارید، بخوانید (5اردیبهشت) / برکت متعادل معامله شد

اگر سهام برکت دارید، بخوانید (5اردیبهشت) / برکت متعادل معامله شد

در پایان معاملات بورس امروز، سهام برکت رشد اندکی داشت و بیشترین خروج پول حقیقی در این نماد رقم خورد.

EghtesadOnline.com/
ترس از تورم، زردی طلا را پررنگ کرد/ سایه فشار فروش بر ارز دیجیتال هم افتاد تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن تا پایان تیر تمدید شد سلطه بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح 3ساله رسید عرضه 347 میلیون دلار در سامانه نیما نگاهی به اخبار رمزارز‌ها 1400/02/27 پرونده میدان‌های مشترک‌ گازی بسته می‌شود دستگیری کارمند بانک ملی با اتهام 50میلیاردی 60 ثانیه 27 اردیبهشت 1400 امید بورس تهران به صندوق‌های مبتنی بر رمزارز آخرین خبر از تغییرات حقوقی کارکنان و بازنشسته‌ها تزریق 28هزار میلیارد ریال نقدینگی به بانک‌ها آیا تابستان امسال خاموشی در پیش داریم؟ چرا بیت کوین سقوط کرد؟ پیش‌بینی قیمت طلا در آستانه انتخابات/ بازگشت تقاضای هیجانی به بازار آخرین صورتحساب سهام عدالت 27 اردیبهشت / سهام عدالت هم قیمت سکه شد کتاب «داستان نظریه گن در بازارهای مالی» به کتابخانه سازمان بورس رفت جا به جایی بیش از میلیارد و 767 میلیون برگه اوراق بهادار در تالار شیشه‌ای سرمایه "دسبحا " افزایش می‌یابد "فباهنر" 5667 ریال سود ساخت "سیلام" سود ده شد قیمت روغن رسما افزایش یافت روند نزولی قیمت تخم مرغ ادامه دارد/ نگرانی از آینده بازار جزيیات افزایش سرمایه سه نماد/ افزایش سرمایه 516 درصدی یک نماد معدنی مجوز اعطای تسهیلات به کارگزاری‌ها و شرکت‌های سرمایه گذاری ابلاغ شد سهام عدالت، دستور جلسه فردای شورای عالی بورس بازار بدون مشتری خودرو در انتظار سرنوشت قیمت ارز آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار تحلیل تکنیکال و بنیادی وخارزم/ کف حمایتی جدی وخارزم کجاست؟ ممنوعیت ارايه تسهیلات به شرکت‌های کارگزاری پس از 17 سال لغو شد پرداخت مرحله تکمیلی سودهای سهام عدالت در خرداد 70 درصد بازار دخانیات کشور در اختیار دو شرکت خارجی وام ساخت انبوه‌سازان 450میلیونی شد تولید و عرضه خودروهای جدید در سایپا برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان بخشنامه اعطای تسهیلات به شرکت های کارگزاری ابلاغ شد خروج 130 هزار میلیارد تومان از بورس توسط 200 حقوقی‌ پیش‌‎بینی قیمت طلا در آستانه انتخابات 1400 آمار سامانه املاک و اسکان محرمانه است؟/ استقبال سرد مردم 70درصد بازار میلیاردی سیگار در اختیار خارجی‌ها روز پس از فردا بازداشت سینا استوی، فعال حوزه ارز‌های دیجیتال پیش‌بینی بورس 28 اردیبهشت / صف‌های فروش فردا جمع می‌شوند؟ وام ساخت انبوه‌سازان، 450 میلیون تومان کانون سهامداران حقیقی به دست چه کسی اداره می‌شود؟ زنگنه: باید روزی 12ساعت کار کنم تا زندگی بچرخد ماجرای خروج 130هزار میلیارد تومان از بورس جزيیات تزریق منابع جدید به بورس/ تداوم حمایت از بازار سرمایه سهام عدالتی که دارید اما از آن بی‌خبر هستید! پرونده مسکن مهر تا مرداد 1400 بسته می‌شود عزم جدی سازمان بورس برای حل مشکلات صنایع بورسی انتظار مشمولان سهام عدالت برای دریافت سود چه زمانی به پایان خواهد رسید؟

در حال بارگیری...