خانه در ولنجک متری 100 میلیون / یک متر خانه هم‌قیمت یک پراید!

خانه در ولنجک متری 100 میلیون / یک متر خانه هم‌قیمت یک پراید!

بر اساس آخرین آمارها متوسط قیمت یک متر واحد مسکونی در تهران به 30 میلیون تومان رسیده است. اما در برخی از محله‌ها، قیمت خانه تا متری 100 میلیون تومان هم رسیده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، براساس اطلاعات دریافتی از سایت دیوار در برخی از مناطق و محله‌های تهران قیمت هر متر واحد مسکونی، سه برابر متوسط قیمتی است که اخیرا اعلام شده است. برای مثال قیمت هر متر مربع واحد مسکونی 2 تا 5 ساله در ولنجک 95 میلیون تومان است.

این یعنی متوسط قیمت یک آپارتمان 100 متری در محله ولنجک حدود 10 میلیارد تومان است.

قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در اقدسیه 88٫6 میلیون تومان و در نیاوران 87٫5 میلیون تومان است. قیمت مسکن در سعادت‌آباد، شهرک غرب و قیطریه هم حداقل 70 میلیون تومان است.

از دیگر محله‌های گران تهران می‌توان به پاسداران و گیشا و هروی اشاره کرد که متوسط هر متر مربع مسکن در این محله‌ها بین 68 تا 56 میلیون تومان است.

گفتنی است که این قیمت‌ها میانگین قیمت یک متر مربع واحد مسکونی 2 تا 5 ساله است و ممکن است قیمت‌ها به نسبت امکانات هر خانه کمتر یا بیشتر باشد.

مطالعه بیشتر: متوسط اجاره بها در تهران چقدر است؟ + جدول
قیمت خانه در تهران 2٫5 برابر شد

قیمت خانه در تهران 2٫5 برابر شد

متوسط قیمت هر متر واحد مسکونی در تهران در کمتر از دو سال 2٫5 برابر شده است. با این وجود در سال جاری پول کمتری به این بازار رفت، رقیب بازار مسکن کدام بوده است؟

TejaratNews.com/
قیمت خانه در کدام منطقه تهران بیشتر گران شده است؟

قیمت خانه در کدام منطقه تهران بیشتر گران شده است؟

در میان مناطق 22گانه تهران، بیشترین افزایش قیمت مسکن طی اردیبهشت ماه امسال مربوط به منطقه6 تهران بوده، به طوری که متوسط قیمت هر مترمربع مسکن در منطقه6 تهران با 22 درصدی از 19 میلیون تومان به 24 میلیون...

TejaratNews.com/
امسال قیمت خانه‌ در کرج چه می‌شود؟

امسال قیمت خانه‌ در کرج چه می‌شود؟

ريیس اتحادیه املاک کرج می‌گوید: با شیوع ویروس کرونا تمام معادلات اقتصادی جهان بهم ریخته است. با توجه به کاهش قیمت نفت، افزایش قیمت دلار و طلا به نظر می‌رسد که قیمت خانه‌های کرج در سال 99 نیز گران شود.

TejaratNews.com/
افزایش قیمت خانه کلنگی در تهران

افزایش قیمت خانه کلنگی در تهران

مرکز آمار متوسط قیمت هر متر زمین یا خانه کلنگی در تهران را در فصل پاییز امسال 18 میلیون و 733 هزار تومان اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از 86 درصد افزایش یافته است.

TejaratNews.com/
مسکن تا پایان سال گران نمی‌شود / متوسط قیمت خانه در تهران از 10 تا 15 میلیون

مسکن تا پایان سال گران نمی‌شود / متوسط قیمت خانه در تهران از 10 تا...

ريیس دانشکده اتحادیه املاک تهران می‌گوید: قیمت مسکن تا پایان سال گران نخواهد شد و نرخ‌های فعلی در بازار مسکن ثابت باقی می‌ماند. در حال حاضر متوسط قیمت مسکن در شهر تهران بین 10 تا 15 میلیون تومان متغیی...

TejaratNews.com/
روند تغییرات مسکن در امسال / قیمت خانه در دوره جهش معاملات چه تغییری کرد؟

روند تغییرات مسکن در امسال / قیمت خانه در دوره جهش معاملات چه تغیی...

در میان مناطق 22گانه تهران، بیشترین افزایش قیمت مسکن در آذر ماه سال جاری مربوط به منطقه یک تهران بوده، به طوری که متوسط قیمت هر مترمربع مسکن در این منطقه با رشد 23.4 درصدی از 24 میلیون و 480 هزار توما...

TejaratNews.com/
قیمت خانه در تهران ارزان‌تر شد / رونق 18 درصدی معاملات مسکن

قیمت خانه در تهران ارزان‌تر شد / رونق 18 درصدی معاملات مسکن

متوسط قیمت یک مترمربع آپارتمان در مناطق 22گانه تهران در آبان ماه نسبت به مهر ماه امسال با کاهش 1.7 درصدی به 12 میلیون و 600 هزار تومان رسیده است.

TejaratNews.com/
قیمت مسکن تا پایان سال 15 درصد دیگر ارزان خواهد شد / رشد یک درصدی قیمت خانه واقعی نیست

قیمت مسکن تا پایان سال 15 درصد دیگر ارزان خواهد شد / رشد یک درصدی ...

نایب ريیس اتحادیه املاک تهران می‌گوید: در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی قیمت خانه تا 15 درصد دیگر نسبت به شرایط فعلی ارزان خواهد شد.

TejaratNews.com/
در خرید خانه عجله نکنید / پیش‌بینی کاهش قیمت خانه در سال 99

در خرید خانه عجله نکنید / پیش‌بینی کاهش قیمت خانه در سال 99

یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید: با توجه به مقاومت فروشندگان بهتر است که خریداران در خرید خانه عجله نکنند. پیش‌بینی می‌شود قیمت خانه به دلیل رکود عمیق در سال 99 روند نزولی را به خود بگیرد.

TejaratNews.com/
ارزانی مسکن متوقف شد / گرانی یک درصدی قیمت خانه / معاملات مسکن یک ماهه 21 درصد افزایش یافت

ارزانی مسکن متوقف شد / گرانی یک درصدی قیمت خانه / معاملات مسکن یک ...

در حالی که سه بازار طلا، سکه طلا و دلار در مهر ماه روندی نزولی داشتند با انتشار کارنامه جدید بازار مسکن مشخص شد مسکن هم به مانند بازار سهام یک روند مثبت به خود گرفته است.

TejaratNews.com/
خرید و فروش خانه بعد از ماه صفر رونق می‌گیرد / قیمت خانه تا پایان سال ارزان می‌شود

خرید و فروش خانه بعد از ماه صفر رونق می‌گیرد / قیمت خانه تا پایان ...

ريیس اتحادیه املاک تهران می‌گوید: میزان معاملات خرید مسکن حدود 42 درصد در سطح تهران افت کرده است. این فرصت مناسبی برای چانه‌زنی بیشتر مستاجران و خریداران خانه است. چنانچه بازار مسکن به همین رویه ادامه...

TejaratNews.com/
قیمت خانه‌ دیگر ارزان نمی‌شود / متوسط قیمت خانه در تهران بین 12 تا 13 میلیون

قیمت خانه‌ دیگر ارزان نمی‌شود / متوسط قیمت خانه در تهران بین 12 تا...

یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید: برخی افراد در رسانه‌ها وعده کاهش 35 تا 40 درصدی قیمت خانه را می‌دهند در حالی که این وعده‌ها درست به نظر نمی‌رسد.

TejaratNews.com/
قیمت خانه در پاییز و زمستان ارزان می‌شود / حباب 40 درصدی قیمت مسکن

قیمت خانه در پاییز و زمستان ارزان می‌شود / حباب 40 درصدی قیمت مسکن

نایب ريیس اتحادیه املاک تهران می‌گوید: امسال قیمت مسکن بیش از 100 درصد رشد داشت. با عمیق‌تر شدن رکود قیمت خانه در فصل پاییز و زمستان ارزان‌تر خواهد شد.

TejaratNews.com/
قیمت خانه باز هم ارزان شد / رکورد کمترین معاملات یک دهه اخیر به ثبت رسید

قیمت خانه باز هم ارزان شد / رکورد کمترین معاملات یک دهه اخیر به ثب...

قیمت مسکن در تهران که پس از 17 ماه در مرداد ماه امسال روند کاهشی به خود گرفته بود در شهریور ماه نیز با افت همراه شد. متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان در تهران در شهریور ماه امسال با کاهش 1.6 درصدی نسبت ...

TejaratNews.com/
قیمت خانه در مناطق سیل‌زده ارزان شد

قیمت خانه در مناطق سیل‌زده ارزان شد

روسای اتحادیه املاک کرمانشاه، شیراز و لرستان می‌گویند: در یک سال اخیر قیمت خانه در این سه استان 100 درصد گران شده اما قیمت خانه در مناطق سیل‌زده 20 درصد ارزان شده است.

TejaratNews.com/
انتشار صورت‌های مالی میاندوره‌ای "مپنا بازار" "آسمان بازار" صورت‌های مالی میاندوره‌ای را منتشر کرد صورت مالی تلفیقی "کچاد" منتشر شد "بهگزین بازار" صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه را منتشر کرد سهمیه بنزین تیر ماه امشب واریز می‌شود انتشار اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی "پارتا" "آرمان سهام" صورت مالی 12 ماهه را منتشر کرد پولبک به سهم‌های صف‌فروش، پشت ایست "مقاومت" مهم‌ترین سیگنال‌های بورسی امروز 31 خرداد پیش‌بینی بورس امروز 31 خرداد 1400 ادامه روزهای سیاه ارزهای دیجیتالی کشف سومین الماس بزرگ جهان در آفریقا بازار مسکن بر مدار کاهش قرار گرفت فروش روزانه نفت ایران به چین چقدر است؟ نقص فنی نیروگاه اتمی بوشهر را خاموش کرد توقف تولید برق نیروگاه اتمی بوشهر رمزارزها نصف برق تهران را مصرف می‌کنند! در بازار خودرو پس از انتخابات چه می‌گذرد؟ عرضه اولیه روز چهارشنبه 2 تیر / «لطیف» چقدر نقدینگی نیاز دارد؟ کشف 188هزار ماینر غیرمجاز در کشور با 400 میلیون تومان چه خودروهای صفری می‌توان خرید؟ / دنا پلاس 310 میلیون در مجمع دتوزیع چقدر سود توزیع شد؟ آیا شرکت سهمی در خصوص واردات واکسن کرونا دارد؟ سهام عدالت امروز 30 خرداد 1400 چقدر می‌ارزد؟ قطع برق 57 سازمان پرمصرف در تهران تحلیل تکنیکال و بنیادی یک نماد خودرویی | خودرو به مسیر صعودی باز خواهد گشت؟ اخبار بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400 | آخرین سیگنال‌ها برای بورس فردا چیست؟ + فیلم قیمت سکه تمام طرح جدید به 10300000 تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/30 پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400 چگونه وام ودیعه مسکن بگیریم؟ کاهش هیجانات در بازار طلا چرا تخم‌‌مرغ گران شد؟ وام ودیعه مسکن 1400 را چگونه بگیریم؟ ورود غول ها به رینگ، ممنوع! مردم از ساعت 12 تا 18 کمتر برق مصرف کنند رانت و دلالی در توزیع ارز/ ماجرای ارايه رانت به 15 صرافی سقوط بازار ارز مجازی ادامه دارد پیش‌بینی بورس 31 خرداد / بازار در 2 روز آینده منفی می‌شود؟ چرا بازار بیت‌کوین و ارزهای مجازی در 2 ساعت گذشته سقوط کرد؟ سقوط بازار ارز مجازی/ بیت کوین 1200 دلار ریخت واکنش مثبت بازار سرمایه به تحولات سیاسی کشور/ دلالان نمی‌خواهند بورس رشد کند بلیت پرواز تهران - مشهد یک میلیون تومان شد رانا پلاس در آستانه ورود به بازار/ ویژگی‌های محصول جدید ایران خودرو قیمت مسکن در قم / اجاره در قم ماهی چند میلیون؟ ضبط 24 دستگاه تولید ارز دیجیتال در قزوین مخالفت وزیر صمت با عرضه خودرو در بورس/ طرح جدید قیمت‌گذاری خودرو رشد چشمگیر در سود هر سهم "ونوین" "ودی" به هر سهم 4723 ریال اختصاص داد تغییر مالکیت 1.3 میلیارد اوراق بهادار مالی سود "وصندوق" دو برابر شد سرنوشت سه بازار مهم در دولت ريیسی

در حال بارگیری...