سهام جهانی روی خط قرمز

سهام جهانی روی خط قرمز

انتظار می‌رود که بازارهای سهام اروپا با کاهشی اندک به کار خود ادامه و سرمایه‌گذاران محتاطانه واکنش نشان دهند زیرا نتایج جلسات فدرال رزرو به انقباض بیشتر در آینده اشاره دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از استاک، قرارداد آتی دکس آلمان 0.3 درصد، معاملات آتی کک 40  فرانسه 0.1 درصد و قرارداد آتی FTSE 100 بریتانیا 0.3درصد کاهش یافتند.

صورتجلسه سوم و چهارم ماه مه فدرال رزرو که در روز چهارشنبه منتشر شد، نشان داد که همه سیاستگذاران از افزایش نرخ بهره بانک مرکزی به میزان 50 واحد حمایت کردند که اولین مورد در این اندازه در بیش از 20 سال گذشته است. در این صورتجلسه آمده است که اکثر شرکت‌کنندگان احساس می‌کنند، افزایش‌های بیشتر در این اندازه احتمالا مناسب در نشست‌های سیاست فدرال رزرو در ژوين و جولای است.

احساسات در بازارهای سهام اروپا در بحبوحه نگرانی‌های مداوم در مورد رشد جهانی، شکننده است زیرا تعدادی از بانک‌های مرکزی به دنبال مبارزه با تورم فزاینده تشدید شده با جنگ مداوم در اوکراین، از طریق تشدید سیاست های پولی هستند.

کریستین لاگارد، ريیس بانک مرکزی اروپا گفت که نرخ سپرده منفی بانک مرکزی اروپا باید از ماه جولای افزایش یابد و تا پایان سپتامبر قبل از افزایش بیشتر به سمت نرخ خنثی، به صفر یا کمی بالاتر برسد.

جدول داده‌های اقتصادی روز پنجشنبه تا حد زیادی خالی است و داده‌های اعتماد ایتالیا و فروش صنعتی تنها ورودی‌های قابل‌توجه هستند.

در اخبار شرکتی، پس از آنکه طراح تراشه‌های ایالات‌متحده انویدیا (NASDAQ:NVDA) اواخر روز چهارشنبه پیش‌بینی کرد که فروش تراشه‌های بازی‌های ویدیویی این شرکت در سه ماهه جاری کاهش خواهد یافت احتمالا بخش فناوری را در کانون توجه قرار داد و دلیل مشکلات، زنجیره تامین ناشی از کووید صفر در چین است.

قیمت نفت در روز پنجشنبه با افزایش بیش از حد انتظار کاهش ذخایر نفت خام آمریکا به میزان یک میلیون بشکه در هفته گذشته افزایش یافت که نشان از تنگنای بازار جهانی است.

بازار همچنان بر این موضوع متمرکز است که آیا اتحادیه اروپا می‌تواند با تحریم نفت روسیه در تلافی تهاجم به اوکراین موافقت کند یا خیر.

معاملات آتی نفت خام آمریکا با 0.4 درصد افزایش به 110.77 دلار در هر بشکه معامله شد، در حالی که قرارداد برنت با 0.2 درصد افزایش به 111.30 دلار رسید.

علاوه بر این، معاملات آتی طلا با 0.2 درصد کاهش به 1842.76 دلار در هر اونس رسید، در حالی که نرخ یورو / دلاربا 0.1 درصد کاهش در 1.0676 معامله شد.

local_offerبرچسب‌ها:
بازدید ساداتی‌ نژاد از کشتارگاه در حال احداث شهرستان ملکان آذربایجان شرقی سوءمدیریت بانک مرکزی در برخورد با مدیران دوتابعیتی بانک‌ها قابلیت استفاده ویژه از پرتوها در فرآیندها و حس‌گرهای کاربردی صنعت نفت تصمیمی برای فیلتر اینستاگرام و واتساپ گرفته نشده است گوشت گوسفندی حمایتی کیلویی چند؟ قطعی برق ایران را از صنعت کریپتو جهانی اخراج کرد؟ ارتقای 13 درصدی سطح کیفی سبد محصولات ایران خودرو /کاهش 39 درصدی مراجعه مشتریان به شبکه خدمات پس از ف... تدوین نظام بودجه‌بندی نوین در گروه سایپا/ برگزاری و تصویب 34 مجمع شرکت‌های اصلی گروه سایپا سرمایه گذاری 15 هزار میلیارد تومانی در زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی دریافت حقوق دولتی در معادن اجحاف در حق مردم و دولت است ایجاد شهرک‌های کشاورزی و دامپروری در دستور کار نکات کلیدی هنگام خرید سکه طالبان بازار فارکس را در افغانستان ممنوع کرد سامانه یکپارچه فروش خودرو مشکل فنی و امنیتی ندارد دستورالعمل اجرایی ودیعه مسکن ابلاغ شد اخبار مهم کدال سه شنبه 7 تیر 1401 | زاگرس سود پرداخت می کند! چلوکبابی ها تک به تک بیکار می شوند / سیر کردن... یک کارشناس: سیگنال فروش‌ها عامل بی‌اعتمادی مردم به... خطر امنیت انرژی جهان با ادامه تحریم‌های ظالمانه ایران راه‌اندازی سامانه مودیان، بزرگ‌ترین اقدام جهت تحقق نقشه راه رشد غیرتورمی ایران مکرون: امارات و عربستان ظرفیتی برای افزایش تولید نفت ندارند الزام دستگاه‌های اجرایی به استقرار چرخه بهره‌وری کاهش 25 درصدی قیمت سیمان در دو هفته گذشته با تامین برق پایدار امسال 1750 تن پیله ابریشم‌تر در پرورش بهاره تولید می‌شود شورای خلیج فارس در فکر اتصال شبکه برق به اروپا اعلام نرخ جدید مرغ در بازار تدوین برنامه راهبردی صنعت لوازم خانگی کاهش 25 درصدی قیمت سیمان در دو هفته گذشته با تامین برق پایدار رشد 12 درصدی شاخص بورس در بهار دلار در کف بازار چند؟ هلند نسبت به دومینوی بحران گاز در اروپا هشدار داد مرغ به قیمت مصوب رسید/ اعلام نرخ جدید مرغ در بازار لغو الزام درج قیمت تولیدکننده در سامانه جامع تجارت رشد 45 درصدی درآمد تسهیلات بانک سینا در سال 1400 بیانیه وزارت جهاد کشاورزی درباره تخلف در واردات نهاده های دامی و چند ابهام و پرسش توضیح وزارت جهاد کشاورزی درباره ابهام های و اردات نهاده توسط شرکت آریو تجارت ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟ بازپرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی با نرخ جدید ارز روشنگری وزارت جهاد کشاورزی درباره حواشی ایجاد شده در زمینه واردات نهاده‌های دامی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بانک تجارت و اتحادیه تعاونی‌های تامین نیاز صنایع پایین‌دستی پتروشیمی آغاز انعقاد قرارداد خودمالکی 27 هزار مسکن طرح نهضت ملی یارکشی «گروه هفت» از میان دوستان روسیه به بهانه تامین امنیت غذایی ثبت ورود پول 114میلیارد تومان برای صندوق ها کالا برگ الکترونیکی مسکن موقتی است فروش شکر خارج از قیمت مصوب شده روند نزولی قیمت های سکه، دلار و طلا تداوم سیر صعودی درآمد‌های "همراه" حقوق گمرکی واردات ام دی اف برداشته شود بانک مرکزی با سوء مدیریت بانک‌ها مقابله و کمیسیون اصل نود به این امر ورود کند کاهش ریسک‌های سیاسی و بین‌المللی عامل رشد بورس/ کاهش 25 درصدی خروج پول از بورس