شرکت‌هایی که ابتدای هفته آینده به مجمع می‌روند

شرکت‌هایی که ابتدای هفته آینده به مجمع می‌روند

شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس که قرار بود مجمع عمومی فوق‌العاده آن در این تاریخ برگزار شود لغو شد، شرکت ریل گردش ایرانیان نیز با همین موضوع دست‌وپنجه نرم می‌کند و مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت نیز برگزار نخواهد شد.

بورس نیوز:

شرکت‌هایی که در چهارمین روز از تیرماه سال 1401 به مجمع عمومی خواهند داشت شامل شرکت‌های لیزینگ کارآفرین، فرآورده‌های سیمان شرق، سایپا شیشه، دلیجان طلایی شکوه پارس، صنعتی بوتان، ملی سرب و روی، ریل گردش ایرانیان خواهند بود.

گفتنی است که شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس که قرار بود مجمع عمومی فوق‌العاده آن در این تاریخ برگزار شود لغو شد، شرکت ریل گردش ایرانیان نیز با همین موضوع دست‌وپنجه نرم می‌کند و مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت نیز برگزار نخواهد شد.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام‌برده شد، گزارش عملکرد سال مالی منتهی به پایان اسفندماه 1400 را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

لیزینگ کارآفرین

شرکت لیزینگ کارآفرین در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه 1400 است، میزان سود خالص خود را پس از کسر مالیات 61 میلیارد تومان به ثبت رساند و "ولکار" بر اساس این صورت مالی در ازای هر سهم 409 ریال سود کسب کرد، این شرکت از عملیات لیزینگ 132 میلیارد تومان درآمد به دست آورد که نسبت به سال مالی گذشته 15 درصد افزایش پیداکرده است.

مجمع عمومی عادی سالانه ولکار در تاریخ 4 تیرماه، ساعت 10 صبح آغاز شروع خواهد شد و گفتنی است که این شرکت در سال مالی گذشته 49 درصد از سود تقسیمی را به سهامداران خود پرداخت کرد.

فرآورده‌های سیمان شرق

شرکت "کفرآور" در آخرین اصلاحیه‌ای که برای آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق‌العاده خود در سامانه کدال به ثبت رساند، از کلیه سهامداران، وکیل یا قايم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت کرد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10 صبح روز شنبه 4 تیرماه برگزار می‌شود.

سایپا شیشه

شرکت سایپا شیشه که سال مالی آن منتهی به پایان اسفندماه 1400 است، در تاریخ 4 تیرماه سال جاری مجمع عمومی عادی سالانه برگزار خواهد کرد، "کساپا" در آخرین صورت مالی حسابرسی‌شده خود میزان سود خالصی که از خود بر جای گذاشت تقریبا 4 میلیارد تومان بود و در ازای هر سهم نیز 181 ریال سود کسب کرد.

میزان درآمدی که طی سال مالی گذشته از فروش و ارايه خدمات به دست آورد برابر با مبلغ 214 میلیارد تومان بود که در مقایسه با دوره مشابه 56 درصد رشد را تجربه کرد.

"کساپا" در سال مالی منتهی به اسفندماه 1399 سود خالصی که در ازای هر سهم شناسایی کرد برابر با 214 ریال بود و از این مقدار سود به سهامداران پرداختی نداشت، همچنین در ادامه لازم به ذکر است که این شرکت در تاریخ 4 تیرماه 1401 مجمع عمومی فوق‌العاده‌ای نیز در خصوص تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس برگزار خواهد کرد.

دلیجان طلایی شکوه پارس

شرکت "حشکوه" در پایان سال مالی منتهی به اسفندماه 1400، در ابتدای هفته آینده مجمع خود را برگزار خواهد کرد و میزان سود تقسیمی برای سهامداران را به تصویب می‌رساند.

در سال مالی گذشته شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس میزان سود خالص خود را 10 میلیارد تومان شناسایی کرد و در ازای هر سهم نیز 60 ریال سود کسب کرد، میزان درآمدی که این شرکت طی این دوره یک ساله از خود بر جای گذاشت 36 میلیارد تومان است که در مقایسه با سال گذشته رشد چشمگیر 1,904 درصدی را شاهد بود.

شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس تصمیماتی که در مجمع سال گذشته به تصویب رساند تقسیم سود 20 ریالی بود و از این مقدار سود 15 درصد پرداختی به سهامداران خود داشت.

صنعتی بوتان

شرکت صنعتی بوتان در آخرین صورت مالی حسابرسی‌شده خود میزان سود خالصی که ارايه کرد برابر با 135 میلیارد تومان بود و در ازای هر سهم 1,918 ریال سود حاصل کرد، مجموع درآمد عملیاتی این شرکت 4 هزار و 208 میلیارد تومان بود که رشد 47 درصدی را نسبت به سال مالی گذشته تجربه کرد.

تصمیمات مجمع عمومی سالانه شرکت صنعتی بوتان مبنی بر آن بود که سود خالصی که در ازای هر سهم 3،654 ریال سود تقسیم کرد و 60 درصد از آن به سهامداران پرداخت شد، حال مجمع عمومی سالانه سال مالی منتهی به اسفندماه 1400 در تاریخ 4 تیرماه ساعت 16 برگزار خواهد شد.

ریل گردش ایرانیان

شرکت ”حگردش” در صورت مالی منتهی به اسفندماه 1400 سود خالصی که از خود بر جای گذاشت برابر با 5 میلیارد تومان است، این شرکت در ازای هر سهم نیز 32 ریال سود شناسایی کرد، مجموع درآمد عملیاتی که این شرکت طی دوره یک‌ساله به ثبت رساند تقریبا نزدیک به 25 میلیارد تومان بود، مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت در ابتدای هفته آینده برگزار و ساعت برگزاری آن نیز 15 اعلام شد.

ملی سرب و روی

شرکت ملی سرب و روی در تاریخ 4 تیرماه به مجمع عمومی سالانه خواهد رفت و پس از ان نیز مجمع عمومی فوق‌العاده تشکل خواهد داد، این شرکت در اخرین صورت مالی که در سامانه کدال بارگزاری کرد میزان سود خالص خود را 110 میلیارد تومان به ثبت رساند و در ازای هر سهم 99 ریال سود شناسایی کرد.

مجموع درآمدی که فسرب در پایان سال مالی منتهی به اسفندماه 1400 از خود بر جای گذاشت برابر با 622 میلیارد تومان بود که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 27 درصد افزایش را شاهد بود، این شرکت تصمیماتی که در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته گرفت مبنی بر آن بود که 4،430 ریال کند و از این مقدار سود 28 درصد آن را به سهامداران خود پرداخت کرد.

پایان مطلب

اما و اگر های تغییر تعرفه قیمت بلیط هواپیما... ماینرها تسلیم بازار بیت کوین می شوند نخستین تامین مالی پرده نقره‌ای از بازار سرمایه این موتورسیکلت محبوب 120 میلیون شد این مشاغل مورد توجه ویژه قرار گیرند تاثیر سیاست ارزی جدید بانک مرکزی بر بازار عرضه برق در بورس انرژی چه بلایی بر سر صنعت می آور... واردات 131 هزار تن گندم و روغن خام از بنادر گیلان به کشور کاهش شدید صادرات زعفران/60 درصد فقط در فروردین‌ماه بهترین زمان برای خرید موبایل زیر 600 دلار/ فروش واحدهای صنفی ریزش کرد هنوز کسی در پرونده مدیران سابق بورس بازداشت نشده/ مجازات انتظامی جریمه و سلب صلاحیت برای 220 مدیر آغاز مطالعات ژيوشیمی ماهواره‌ای با هدف کشف نفت و گاز در دریای عمان شگرد جدید مشاوران املاک برای افزایش اجاره‌ بها+ ف... توانستیم بر تحریم صادرات میعانات گازی غلبه کنیم ارزان ترین لنت ترمز پراید چند؟ آغاز عملیات اجرایی 70 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در بنیاد مسکن 580 هزار مشترک صنعتی برق هیچ محدودیتی ندارند 7 شب سفر به مالزی چقدر هزینه می‌خواهد؟ افزایش نجومی قیمت مسکن و اجاره بهاء مکمل فشار حداکثری تحریم‌ها اعلام نمادهای مشمول فعالیت بازارگردانی در بورس و فرابورس فارس من| ریال از شهریورماه هوشمند می‌شود/ رمزریال ارتباطی به رمزارزها ندارد چرا بانک مرکزی ارزپاشی نمی‌کند؟ جاماندگان و معترضان یارانه بخوانند/ احتمال تغییر در فهرست یارانه‌بگیران ماه تیر؟ راهکار سنگاپور برای واردات 90 درصدی موادغذایی واکنش نماینده مجلس به تهدید پیامکی آقای وزیر آرژانتین هم خواستار عضویت در بریکس شد اجرای طرح سنجش وزن بسته‌های غذایی و شوینده‌ برای مقابله با کم‌فروشی وزارت جهاد تصمیم گیر نهایی صادرات شیر خشک است رانت یعنی سامانه یکپارچه خودرو نه بورس کالا جزيیات ممنوعیت واردات خودرو به مناطق آزاد از زبان سعید محمد هواپیمایی فنلاند در معرض ورشکستگی به خاطر تحریم روسیه موافقت با کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت تورم لبنان به 211 درصد رسید غلبه بر تحریم صادرات میعانات گازی با فعال‌سازی پالایشگاه‌های کوچک تسهیلات ویژه گمرک ایران برای صادرکنندگان کالا به روسیه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی بسیار پیچیده است/آغاز جابجایی نیروهای مازاد هشدار سه برابر شدن قیمت گاز برای مردم آلمان ایران از کشورهای قدرتمند کمک بگیرد/ دست دولت... فروش قلم گوساله از قدیم رایج بود تشکیل پرونده برای برخی موارد ترک فعل‌ در بورس و سازمان قضا و دارو الزام مراکز تجاری پایتخت به کاهش مصرف برق به دنبال توافقی قوی و پایدار هستیم علت سقوط واردات LNG چین از آمریکا قیمت دلار 27 هزار و 717 تومان استخراج بیت‌کوین چقدر عامل قطعی برق کشور است؟ عبدالله سلطانی ثانی مدیرعامل بیمه سینا شد بن بست مذاکرات وین را رفع کردیم حقوق گمرکی را کاهش دهید صرفه‌جویی 5 هزار مگاواتی با اعمال برنامه‌های مدیریت مصرف برق شرایط دریافت وام 4 میلیون تومانی بانک رفاه | وام آسان بدون ضامن