اصلاح موانع گمرکی، یکی از برنامه‌های فراکسیون تولید و فضای کسب و کار است

اصلاح موانع گمرکی، یکی از برنامه‌های فراکسیون تولید و فضای کسب و کار است

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: برخی قطعات در خودروسازی از ظرافت‌هایی برخوردار است که بانوان از عهده مدیریت و انجام آن به درستی بر می‌آیند؛ شرکت کروز نیز در این زمینه توانسته از تخصص و مهارت خانم‌ها به درستی استفاده کند.

به گزارش بورس نیوز،  مهدی طغیانی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداختند.


  • بیشتر بخوانید: مدیریت کارآمد در کروز و بهمن قابل تقدیر است

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

طغیانی همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این مجموعه بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداخت.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: با توجه به اینکه تامین به موقع قطعات در صنعت خودروسازی از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ حمایت از قطعه سازان می‌تواند به تولید بیشتر محصولات خودرویی منتج شود.

وی افزود: تکنولوژی در صنعت قطعه سازی نقش مهمی ایفا می‌کند و قطعه سازان ما نباید از این تکنولوژی‌های روز غافل شوند تا بتوانیم در عرصه خودروسازی حرفی برای گفتن داشته باشیم.

طغیانی با اشاره به اینکه مشکلات تولید تنها به موضوع تحریم‌های ظالمانه مربوط نمی‌شود، بیان داشت: خیلی از مشکلاتی که هم اکنون در بخش تولید مواجه هستیم، مشکلات داخلی است و باید برای رفع آن فکر چاره‌ای اندیشیده شود.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برنامه داریم در فراکسیون تولید و فضای کسب و کار برای رفع موانع تولید سیاست‌های درستی را تبیین کنیم که اصلاح قوانین مرتبط با گمرک یکی از برنامه‌هایی است که به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است تا مشکلات شرکت‌هایی نظیر قطعه سازی کروز که در صنعت قطعه سازی کارنامه موفقی دارند برطرف شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به نقش پررنگ بانوان در قطعه سازی کروز نیز اشاره و خاطرنشان کرد: برخی قطعات خودروسازی از ظرافت‌هایی برخوردار است که بانوان از عهده مدیریت و انجام آن به درستی بر می‌آیند؛ شرکت کروز نیز در این زمینه توانسته از تخصص و مهارت خانم‌ها به درستی استفاده کند.

حرکت بازار سرمایه بعد از دانه پاشی انتشار صورت مالی حسابرسی نشده شرکت صندوق سرمایه گذاری ارزش آفرین گلرنگ صورت مالی میاندوره ای شرکت ثبات ویستا منتشر شد تصمیمات مجمع " کساوه " ثبت شد تصمیمات " خاور " ثبت شد آخرین مهلت ثبت‌نام در قرعه‌کشی سایپا مجمع صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی توازن کوروش در نیمه آبان مجمع صندوق سرمایه گذاری توسعه تعاون صبا برگزار می شود بیت‌کوین صعود کرد نوید بهبود بازار با وجود معاملات منفی برگزاری مجمع صندوق سرمایه گذاری مشترک امین آوید به زودی " ثهام " صورت مالی 9 ماهه منتشر کرد " رکیش " صورت مالی 6 ماهه حسابرسی نشده منتشر کرد رشد 72 درصدی سود خالص شرکت‌ها در نیمه نخست سال پایان گمانه‌زنی‌ها درباره قیمت بنزین انتشار صورت مالی میاندوره ای " دسانکو" افزایش قیمت دلار اوج گرفت سهمیه تهران از طرح جهش مسکن نابودی برخی نخلستان‌ها به دلیل آبیاری با آب شور حذف دلار 4200 تومانی یعنی پراید 500 میلیونی آفت بلاتکلیفی در سهام عدالت، دامنگیر تمام بورس می‌شود پشت پرده اصرار به پرداخت غیرسجامی سود سهامداران گشایش نمایشگاه آیفیکس2021 در کیش بازتاب ریزش متوالی بورس معامله‌گران بازار بخوانند / سیگنال‌های اثرگذار بر بورس امروز برای یک میلیون مسکن، چقدر مصالح وارد می‌شود؟ پشت پرده پرداخت غیرسجامی سود سهامداران الگوریتم‌های بورس‌باز جای انسان‌ها را می‌گیرند؟ کارت اعتباری یارانه به چه کسانی پرداخت می‌شود؟ افزایش نامتعارف هزینه‌ها، سهامداران پالایشی را شاکی کرد جزيیات مالیات‌های مستقیم در نیمه نخست سال/ 800 هزار تومان مالیات خانه‌های لوکس گرفته شد+ جدول مجردها می‌توانند در طرح جهش مسکن ثبت‌نام کنند؟ بازدهی بازار سرمایه مناسب بوده است/ جوسازی درباره انتشار صکوک توسط دولت صحت ندارد زمان پرداخت خسارت نوسانات برق سال 1400 اعلام شد پالایشی‌ها تا کجا ریزش می‌کنند؟ ثبت سفارش واردات برنج آزاد شد عدم همکاری کارخانجات آذربایجان غربی در خرید سیب بورس اسیر بی‌اعتمادی‌ها/ خریداران محتاط‌تر شده‌اند نفت ایران کی تمام می‌شود؟ دولت از انتهای شهریور اوراق بدهی در بازار سرمایه نفروخته است واردات برنج آزاد شد کاهش حباب سکه عامل منفی در بازار / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 4 آبان امروز چند واحد مسکن مهر تحویل داده شد؟ آغاز تحویل 4 هزار واحد مسکن مهر در پردیس آیا وعده کاهش قیمت لبنیات محقق شد؟ طلا گران شد / قیمت دلار و یورو امروز 1400/8/3 ثبت سفارش برنج آزاد شد 60 ثانیه با بازارهای مالی امروز / پایان بازارهای امروز به چه صورت بود؟ + ویديو جهیزیه تمام ایرانی چند؟ ارزش 37 هزار میلیارد تومانی انجام عملیات بازار باز در معاملات امروز