کمبود نیروی انسانی آموزش دیده در فرودگاه‌ها

کمبود نیروی انسانی آموزش دیده در فرودگاه‌ها

علیرضا منظر گفت: کمبود نیروی انسانی و آموزش داده در صنعت فرودگاهی مشهود بوده که باید در زمان مناسب این مشکل برطرف شده و نیروی انسانی و آموزش دیده نیز در فرودگاه‌های استخدام شود.

به گزارش خبرنگار مهر؛ در حال حاضر نیز فرودگاه‌های کشور اجبار شده اند تا در راستای ارتقای استاندارهای سازمان هواپیمایی تلاش کنند و مشکلات فرودگاه‌هایی را حل نمایند. از سوی دیگر باید فرودگاه‌ها بعلاوه بر تجهیزات فرودگاهی باید نیروی انسانی خود را نیز بیشتر کنند.

مدیران فرودگاه‌ها در خصوص رفع معارضات و موانع پروژه‌ها اقدام جدی داشته باشند.

تحریم اجازه تجهیز شدن فرودگاه‌ها را نمی‌دهد

علیرضا منظر؛ کارشناس صنعت هوایی در خصوص گواهینامه فرودگاه‌های بین المللی به خبرنگار مهر گفت: بحث الزاماتی است که باید رعایت شود و یکسری ممیزی است که الزاما باید اجرایی گردد.

وی در ادامه بیان کرد: این الزامات چند دسته است یکی تجهیزات است که عمده خرید نشدن تجهیزات مشکلات مالی در کشور و نبود اعتبار کافی می‌باشد از سوی دیگر نباید تحریم‌ها را نادیده گرفت چرا که تحریم باعث شده تا اعتبار کافی ایران برای تهیه تجهیزات نداشته باشد این موانع اول باید رفع شود.

کمبود نیروی انسانی آموزش دیده در فرودگاه‌ها

علیرضا منظر در خصوص مشکل دوم اظهار داشت: کمبود نیروی انسانی و آموزش داده نشده است که در این بخش بحث مدیریتی می‌باشد که باید در زمان مناسب این مشکل نیز برطرف شود و نیروی انسانی و آموزش دیده نیز در فرودگاه‌های استخدام شود.

وی در پاسخ به این سوال که برخی از فرودگاه‌های ایران چک پاسپورت را دستی انجام می‌دهند آیا این امر یکی از دلایل عدم اخذ گواهینامه بین المللی می‌شود؟ گفت: چک دستی هم باید با سیستم باشد اینکه دستی باشد به معنای این نیست که با سیستم انجام نمی‌شود این دلیل برای عدم اخذ گواهینامه نیست در حال نیز سه الی چهار کشور بیشتر اتوماتیک نیستند بقیه هم مانند ایران چک می‌کنند و اگر ما بخواهیم به آنها برسیم زمان زیادی لازم است.

این کارشناس صنعت هوایی در خصوص زمان اخذ گواهینامه بین المللی را که اعلام شده تا تابستان 1403 است گفت: تا تابستان 1403 وقت زیاد این مشکلات در 6 ماه نیز برطرف خواهد شد اما مدیریت صحیح و روابط بین المللی لازم است که با توجه به تحریم‌ها و ضعف مدیریتی موجود همان 1403 این گواهینامه بین المللی نصیب فرودگاه‌های بزرگ ایران خواهد شد.

پیام جدید فرزین به بازار ارز/ همچنان نرخ‌ساز ارز خواهیم... ریشه مشکل کجاست که در پی تشکیل سازمان بازرگانی هستیم؟ خبر مهم وزیر اقتصاد درباره نرخ جدید سودبانکی/ چرا بانک‌ها... فاصله‌ مزد و هزینه‌ کارگران از 200درصد گذشت! آمار گل‌ و بلبل از وضعیت اشتغال در ایران! فروش ویژه خودروسازان برای دلالان! دولت داده دقیقی از شمار کارکنان خود ندارد! خشکبار از سبد خانوارهای ایرانی حذف شد رکوردشکنی تسلا شگفتی‌ساز شد خودروهای قاچاق لوکس در انزلی توقیف شدند زمان اعلام نرخ جدید سود بانکی اعلام شد؟ حجم ترانزیت به 11 میلیون تن رسید/ پیش‌یینی درآمد 32 هزار میلیاردی از حقوق ورودی خودرو در سال آینده خاندوزی: تحریم مانع رکوردزنی صادرات غیرنفتی کشور نشده است شورای اقتصاد به جز شخص رییس مخالف عرضه خودرو در بورس نیست/ درباره توقف پرداخت وام از رییس کل بانک مر... مردم پیشرفت‌های دولت را احساس نمی‌کنند/ در صادرات غیرنفتی رکورد زدیم پیش فروش ایران خودرو با شرایط اقساطی آغاز شد | حراج بزرگ سوگلی ایران خودرو با تحویل فوری گزارش ريیس کل بانک مرکزی از عملیات احیای ثبات ارزی در کشور عرضه 191 میلیون دلار در سامانه نیما رکوردشکنی صادرات غیرنفتی در سال جاری/ 20 میلیارد دلار مازاد درآمد ارزی داشتیم استقبال کارجویان از شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نمایشگاه کار صدور قبض کمتر از 30 هزار تومان در ماه برای 60 درصد مشترکان واحدهای خانگی گزارش ماهانه بازار بدهی منتهی به دی ماه 1401 وزیر اقتصاد: 990 ملک و دارایی دولت در مسیر مولد سازی قرار گرفت قیمت آپارتمان 60متری در غرب و شرق تهران گزارش بازار‌ها امروز 6 بهمن 1401 | پیش بینی قیمت بیت کوین برای روزهای خاص دادستان خرم‌آباد: مردم ازنا و الیگودرز فعلا قبض‌های گاز نجومی را پرداخت نکنند صادرات برق روسیه به آسیا افزایش یافت کشور باید از کارخانه‌داری به سمت صنعتی سازی برود/ نقطه معجزه آسای اقتصاد ایران؛ سرمایه گذاری، تولید ... نوسانات قیمت گوسفند سبب تعطیلی موقت برخی واحدهای صنفی در قم شده آمار 1میلیون شغل ريیسی چه می‌گوید؟ چشم‌انداز صعودی طلای سیاه/ چین بازار نفت را به کدام... واکنش وزارت صنعت به گرانی‌های اخیر اتصال 89 درصد مجوزهای کشور به درگاه ملی مجوزها برزیل تلگرام را جریمه کرد پیش‌فروش بلیت قطارهای نوروزی در هفته سوم بهمن اسامی پنج بانک دولتی که 5 هزار یورو در آن ها عرضه می‌شود صدور قبض‌های نجومی لرستانی ها را غافلگیر کرد! بازگشایی خزانه جواهرات ملی به مناسبت دهه فجر گرانی گوشت، این بلا را سر برخی اصناف قم آورد دستور ویژه درباره پیامک میلیاردی شهروند شاهرودی فاجعه قبوض نجومی گاز صدای دادستان را درآورد قیمت پژو پارس ساده؛ فقط 455میلیون! آمار ترسناک از زمستان سیاه تهران! نوسانات قیمت بازار مسکن روی کاغذ نه واقعیت! واکنش به شایعه کمبود بنزین در کشور ایرلاین‌ها موظفند اضافه‌هزینه را به خریداران بلیت پرداخت کنند پیش بینی قیمت دوج کوین و شیبا نوسانات قیمت بازار مسکن روی کاغذ نه واقعیت! شرایط واگذاری خودروسازان به بخش خصوصی ابلاغ شد عرضه ارز در سرفصل تامین نیازهای ضروری در پنج بانک دولتی