اطلاعیه وزارت کار درباره مبلغ جدید یارانه اعتباری

اطلاعیه وزارت کار درباره مبلغ جدید یارانه اعتباری

مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از فردا 13 خرداد برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان...

به گزارش اقتصاد آنلاین، براساس این اطلاعیه :یارانه اعتباری خانوار‌های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی،20 درصد افزایش می‌یابد که شرط استفاده از این افزایش اعتبار، خرید بیش از 70 درصد یارانه معادل 320 هزار تومان به ازای هر نفر است.

همچنین خانوار‌ها می‌توانند یک ماه زودتر از واریز یارانه از اعتبار خود استفاده کنند، استفاده از این طرح برای همه مشمولان، اختیاری است.

در این طرح کارت جدیدی صادر نمی‌شود و همه کارت‌های بانکی به نام سرپرست خانوار قابل استفاده است.

شیر کم چرب بطری، پنیر، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، لبنیات (ماست پرچرب پگاه) قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله، 11 قلم کالای اساسی در طرح کالابرگ الکترونیکی است.

6 فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در این طرح مشارکت دارند و در شهر‌ها و روستا‌های کوچک نیز برای فروشندگان بارکدخوان نصب می‌شود تا دسترسی مردم و امکان بهره‌مندی عمومی از کالابرگ الکترونیکی فراهم شود.

همه خانوار‌های مشمول طرح می‌توانند با نصب برنامه شبکه ملی اعتبار «شما» و یا شماره گیری #1463*500* از باقی مانده اعتبار خود مطلع شوند.

سایر خانوار‌های دهک‌های اول تا سوم در مرحله بعدی طرح، تحت پوشش قرار خواهند گرفت که زمان اجرای مراحل بعدی، اطلاع رسانی می شود.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد