نرخ امروز دلار در بازار متشکل ارزی

نرخ امروز دلار در بازار متشکل ارزی

مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران، نرخ میانگین وزنی دلار در معاملات امروز این بازار را 26 هزار و 371 تومان اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مهدی گوهررستمی اظهار کرد: در روز معاملاتی چهارشنبه، معاملات نماد دلار کار خود را با نرخ 26 هزار و 422 تومان آغاز کرد و در پایان ساعت معاملات به نرخ 26 هزار و 372 تومان رسید که بررسی ارقام معاملاتی روزانه، نرخ میانگین وزنی 26 هزار و 371 تومان به ازای هر دلار را نشان می‌دهد.

این مقام مسيول و تحلیلگر اقتصادی افزود: در جلسه معاملاتی امروز بازار متشکل ارز ایران، نماد معاملاتی یورو کار خود را با نرخ 31 هزار و 425 تومان شروع کرد و در پایان جلسه معاملاتی، نرخ هر یورو به رقم 31 هزار و 224 تومان رسید. به این ترتیب اسکناس یورو در معاملات امروز این بازار، نرخ میانگین وزنی 31 هزار و 330 تومان را ثبت کرد.

گوهررستمی ادامه داد: حجم معاملات اسکناس دلار در بازار متشکل ارز ایران در روز چهارشنبه (بیست و چهارم شهریورماه) 9میلیون و 40 هزار و 900 دلار و حجم معاملات در نماد معاملاتی یورو 722 هزار و 300 یورو بود.

به گفته این کارشناس اقتصادی دلار در پایین‌ترین نرخ خود با رقم 26 هزار و 308 تومان و در بالاترین نرخ با رقم 26 هزار و 516 تومان معامله شد. همچنین هر یورو در پایین‌ترین نرخ خود به قیمت 31 هزار و 176 تومان و در بالاترین نرخ به قیمت 31 هزار و 589 تومان معامله شد.

مهدی گوهررستمی در پایان خاطرنشان کرد: بررسی معاملات انجام شده در جلسه معاملاتی چهارشنبه (بیست و چهارم شهریورماه) بیانگر آن است که نرخ میانگین وزنی روزانه دلار 0/03 درصد کاهش و نرخ میانگین وزنی اسکناس یورو 0/59 درصد افزایش را نسبت به روز معاملاتی قبل نشان می‌دهند.

 

منبع: ایسنا

آخرین اخبار حوزه طلا و ارز را در صفحه طلا و ارز تجارت‌نیوز بخوانید.

اثر نوسانات نرخ دلار بر سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت در بورس

اثر نوسانات نرخ دلار بر سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت در بورس

مدیرعامل بورس تهران درباره سینگال‌هایی که نرخ دلار به بازار سرمایه می‌دهد، گفت: سهامدارانی که نگاه کوتاه‌مدت به بورس دارند، از این مدل تبعیت می‌کنند و بحثی که از سال گذشته مطرح شد، ارزش جایگزینی شرکت‌...

TejaratNews.com/
کاهش نرخ دلار در بازار متشکل ارزی

کاهش نرخ دلار در بازار متشکل ارزی

مدیر ارتباطات بازار متشکل ارزی ایران گفت: متوسط نرخ اسکناس دلار در بازار متشکل ارزی ایران در معاملات امروز 22 شهریور 26 هزار و 204 و یورو 31 هزار و 79 تومان بود.

TejaratNews.com/
بازگشت نرخ دلار در بازار آزاد به کانال 27 هزار تومان

بازگشت نرخ دلار در بازار آزاد به کانال 27 هزار تومان

قیمت دلار در بازار آزاد امروز، به کانال 27 هزار تومانی بازگشت و به 27,830 تومان رسید.

TejaratNews.com/
قیمت دلار و یورو اعلام شد / نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/5/22

قیمت دلار و یورو اعلام شد / نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/5/22

امروز جمعه 22 مرداد، نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار، بدون تغییر نسبت به روز قبل به 26058 تومان ثبت شد.

TejaratNews.com/
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 18 مردادماه

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 18 مردادماه

قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی بانک ملی ایران به نرخ 25.266 هزار تومان رسید.

Borna.news/
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 10 تیر / یورو به 29.603 تومان رسید

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 10 تیر / یورو به 29.603 تومان ...

قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی بانک ملی ایران امروز 24.979 تومان اعلام شد.

Borna.news/
بازار متشکل ارزی به نظام بخشی بازار اسکناس کمک کرد

بازار متشکل ارزی به نظام بخشی بازار اسکناس کمک کرد

قايم مقام بانک مرکزی با بیان اینکه بار روانی اخبار بر بازار ارز اثرگذار است، گفت: با ایجاد بازار متشکل معاملات ارزی طی حدود دو سال گذشته شاهد نظام بخشی به بازار اسکناس بودیم.

TejaratNews.com/
نرخ دلار در خوش‌بینانه و بدبینانه‌ترین حالت

نرخ دلار در خوش‌بینانه و بدبینانه‌ترین حالت

حتی در صورت توافق سیاسی، فعالیت واحد‌های تولیدی با تمام ظرفیت، کاهش ضریب بیکاری و عدم افزایش حجم نقدینگی باز هم دلار کمتر از 20 هزار تومان قابل دسترسی نیست.

BourseNews.ir/
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 10 خرداد / قیمت‌ها کاهش شد

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 10 خرداد / قیمت‌ها کاهش شد

قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی بانک ملی ایران کاهش یافت و به نرخ 23.450 هزار تومان رسید.

Borna.news/
نرخ دلار در صرافی ملی 100 تومان دیگر افزایش یافت / دلار در یک قدمی 24 هزار تومان / رشد 800 تومانی یورو

نرخ دلار در صرافی ملی 100 تومان دیگر افزایش یافت / دلار در یک قدمی...

قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی بانک ملی ایران امروز 9 خردادماه برای دومین بار افزایش یافت و به نرخ 23.961 تومان معامله ...

Borna.news/
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 9 خرداد / افزایش 400 تومانی نرخ دلار / یورو وارد کانال 29 هزار تومانی شد

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 9 خرداد / افزایش 400 تومانی نر...

قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی بانک ملی ایران به نرخ 23.861 هزار تومان معامله شد.

Borna.news/
قیمت دلار و یورو اعلام شد/نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/2/30

قیمت دلار و یورو اعلام شد/نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/2/30

امروز پنجشنبه سی‌ام اردیبهشت ماه نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس نرخ دلار 22397 تومان ثبت شده است که نسبت به دیروز اندکی افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

TejaratNews.com/
قیمت دلار و یورو اعلام شد/نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/2/25

قیمت دلار و یورو اعلام شد/نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/2/25

امروز شنبه، بیست و پنجم اردیبهشت ماه نرخ ارز در صرافی ملی اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار نسبت به نرخ دیروز اندکی افزایش داشته و بهای آن 22082 ثبت شده است.

TejaratNews.com/
نرخ دلار در صرافی ملی برای دومین بار کاهش یافت / دلار وارد کانال 22 هزار تومانی شد

نرخ دلار در صرافی ملی برای دومین بار کاهش یافت / دلار وارد کانال 2...

قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی بانک ملی ایران امروز 31 فروردین باز هم کاهش یافت و با افت 88 تومانی به نرخ 23.443 تومان...

Borna.news/
آغاز پروژه استحصال آب صنعتی از پساب شهری توسط فولاد مبارکه فولادمبارکه، از صنعت خودروسازی کشور پشتیبانی می کند " اعتلا " هیات مدیره جدید انتخاب کرد یک عرضه اولیه دیگر فقط برای صندوق های بورسی شاخص هم وزن با افت 9 هزارواحدی مواجه است تقدم سرپناه بر غذا برای شهروندان ایرانی کدام خانه‌ها مشمول مالیات می‌شوند؟ آغاز بازارگردانی " تشتاد " به روش مبتنی بر حراج در فرابورس پیش بینی افزایش 5 دلار قیمت هر بشکه نفت کاهش نرخ 23 ارز رسمی/ نرخ 12 ارز افزایش یافت افزایش سرمایه " کدما " به ثبت رسید آغاز عرضه اولیه «شکام» / ثبت سفارس تا چه زمانی ادامه دارد؟ اثر واکسیناسیون عمومی بر بورس سایه کسری بودجه دولت و فرجام برجام بر سر بازار سرمایه " کیمیا " 44 میلیون سهم "فگستر" را وثیقه کرد رشد قابل توجه 157 درصدی سود خالص "سمازن" انعقاد قرارداد عملیات اجرایی پارکینگ در " کیسون " محدودیت دسترسی کارگزاران به نامک لغو شد عرضه صادراتی هیدروکربن سبک پتروپالایش نیک یزد در بورس انرژی سامانه جدید معاملاتی بومی در بورس آماده به کار شد سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در 30 شهریور ماه فولادی‌ها با 250 هزار تن محصول به بورس کالا می‌آیند توسعه ویژه هسته معاملات برای عرضه‌های اولیه بورس و فرابورس شاخص افت 21 هزار واحدی دارد مجوز کارگزاری‌ها در صورت عدم تجمیع مجوزها، مرحله به مرحله لغو می‌شود دست پر فولادی ها برای عرضه در بورس کالا سامانه جدید معاملات بومی برای فعالیت آماده شد " دسبحا " در وضعیت سفارش گیری/ " کیمیاتک " متوقف شد سهامداران حکشتی بخوانند / 2 درصد افت در بخش سرمایه‌گذاری مناقصه اجرای عملیات یک پروژه در " بالاس " " وملل " 0.5 دانگ از دو زمین تملیکی را می فروشد هیدروکربن سبک پتروپالایش نیک یزد مهمان ویژه بورس انرژی عرضه اولیه با روش ترکیبی به یک شرط عرضه صادراتی «هیدروکربن سبک» پتروپالایش نیک یزد در بورس انرژی بورس 822 واحد افت کرد مردم مثل چینی‌ها، دوچرخه‌سوار بشوند مهمترین عوامل تاثیرگذار در تداوم رشد معاملات بورس تصمیمات مجمع عمومی "کترام" ثبت شد آیا پالایشی‌ها زیر شاخص را داغ می‌کنند سامانه جدید معاملاتی آماده کار شد "شدوص" از برگزاری مجمع فوق العاده منصرف شد ثبت تصمیمات مجمع فوق العاده "دحاوی" "بکهنوج" صورت مالی میاندوره ای حسابرسی شده منتشر کرد صورت مالی 12 ماهه "قلرست" منتشر شد مجمع صندوق سرمایه گذاری امین ملت در دهمین روز مهرماه مجمع صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری ورزشی پرسپولیس در مهرماه انتشار صورت مالی 12 ماهه "تپمپی" "تدبیر" تصمیمات مجمع فوق العاده را ثبت کرد "وسزنجان" صورت مالی میاندوره ای منتشر کرد اجاره روزانه موتورسیکلت برای امرار معاش

در حال بارگیری...