تامین برق مراکز حساس از ژنراتور پشتیبان در صورت بروز حادثه/ شبکه برق اهواز پایدار است

تامین برق مراکز حساس از ژنراتور پشتیبان در صورت بروز حادثه/ شبکه برق اهواز پایدار است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به تامین برق مراکز حساس از ژنراتور پشتیبان در صورت وقوع حادثه گفت: آسیب‌دیدگی بخشی از شبکه برق اهواز بر اثر حادثه پیش‌آمده با تلاش بدون وقفه نیروهای عملیاتی مترفع شد و هم‌اکنون شبکه برق‌رسانی پایدار است.

عبدالحمید عباس شیاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط تامین برق شهر اهواز اظهار داشت: با توجه به افزایش بار روی شبکه به دلیل افزایش مصرف، احتمال بروز حوادث افزایش پیدا می‌کند و نظر به اهمیت تامین برق پایدار، حساسیت گروه‌های عملیاتی برق نیز دوچندان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به حادثه برق در منطقه 2 اهواز گفت: به دنبال افزایش مصرف برق، روز پنجشنبه 11 خرداد تجهیزاتی از شبکه دچار حادثه شد که بلافاصله پس از وقوع این مسيله، نیروهای عملیاتی برق با حضور در محل تلاش نسبت به رفع آسیب‌دیدگی شبکه را آغاز کردند.

وی افزود: به دنبال بروز این اتفاق زمینه تامین برق بیمارستان رازی از ژنراتور پشتیبان مهیا شد و خوشبختانه تامین برق بیمارستان و سایر مراکز حساس در اثر این حادثه بدون وقفه ادامه یافت.

شیاری تاکید کرد: با تلاش بدون وقفه نیروهای عملیاتی هم‌اکنون تجهیزات آسیب‌دیده ناشی از حادثه تعمیر شد و شبکه برق اهواز پایدار است.

پایان پیام/

local_offerبرچسب‌ها:

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد