سهام فملی | سیگنال خرید در فملی صادر شد؟

سهام فملی | سیگنال خرید در فملی صادر شد؟

فملی در بهار 1400 با فروش 13,512.0 میلیارد تومان سود خالص 9,475.6 میلیارد تومانی را محقق کرد؛ با سرمایه 20,000 میلیارد تومان موفق به ساخت سود 47.4 تومانی به ازای هر سهم شده است. این سهم چه روند قیمتی را در روزهای آینده بورس طی خواهد کرد؟

به گزارش نبض بورس، فملی روز گذشته را از محدوده صفر تابلو آغاز کرد، اما به مرور با بهبود طرف تقاضا قیمت بالا آمد و در دامنه مثبت 3 تا مثبت 4 درصد قرار گرفت. در پایان سهم با معامله بیش از 130 میلیون برگه سهم که نسبت به روز‌های گذشته افزایش محسوسی داشته بود و پایانی 3.9 درصد مثبت بسته شد.

تحلیل بنیادی فملی

شرکت در بهار 1400 با فروش 13,512.0 میلیارد تومان سود خالص 9,475.6 میلیارد تومانی را محقق کرد؛ با سرمایه 20,000 میلیارد تومان موفق به ساخت سود 47.4 تومانی به ازای هر سهم شده است.

فملی در زمستان سود خالص 9,418.4 میلیارد تومانی را با فروش 14,312.8 میلیارد تومان شناسایی کرده بود؛ سود هر سهم 47.1 تومانی در زمستان. حاشیه سود ناخالص بهار و زمستان به ترتیب برابر با 75.9 و 66.9 درصد است.

 

فملی در تیرماه 7,744 میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به میانگین فصل بهار 72 درصد رشد داشته است. همچنین فروش تیر ماه نسبت به میانگین 99، 120 درصد رشد داشته است. شرکت در مجموع در 4 ماهه نخست سال مالی جاری 21263 میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به مدت مشابه سال مالی گذشته 132 درصد رشد داشته است.

شرکت در این ماه 33 هزار تن محصول کاتد به صورت داخلی و صادراتی به فروش رسانده است که نسبت به ماه گذشته 34 درصد رشد داشته است.

تحلیل تکنیکال فملی
 

فملی بالاخره موفق به شکست خط روند نزولی و خروج از روند اصلاحی شده است و با تثبیت بر روی فیبوی 0.38 اصلاح اخیر در 1320 تومان می‌تواند به تدریج به سمت تارگت بعدی خود در فیبوی 0.61 اصلاح اخیر روی قیمت 1550 تومان حرکت کند.

از طرفی نیز RSI به عبور از سد خط روند نزولی خود سیگنال پایان روند اصلاحی را صادر کرده است. از این رو می‌توان کف حمایتی 1320 تومان برای فملی محدوده‌ خرید کم ریسک تلقی کرد و اگر شرایط بازار همراهی کند فملی خیلی راحت می‌تواند به تارگت خود که در بالا به آن اشاره شد، برسد. پس می‌توان نتیجه گرفت که خرید سهم در این محدوده از نسبت R/R مناسبی برخوردار است.

 

بیشتر بخوانید:

  • از مجمع گشان چه خبر؟
  • عرضه اولیه یک نماد تا پایان مرداد
  • عرضه اولیه وهامون در بهار به ازای هر سهم چقدر سود ساخت؟

 

فملی سقف زیان را از آن خود کرد

فملی سقف زیان را از آن خود کرد

فملی امروز با افت پنج درصدی قیمت 12,470ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 73میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
خروج 23میلیارد تومانی حقیقی ها در فملی

خروج 23میلیارد تومانی حقیقی ها در فملی

فملی امروز با افت یک و نیم درصدی قیمت 13,060ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 50میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
ویژه سهامداران «فملی»(23شهریور) / فملی با رشد 0.7درصدی به مدار صعود بازگشت

ویژه سهامداران «فملی»(23شهریور) / فملی با رشد 0.7درصدی به مدار صعو...

امروز سهام شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران با معاملاتی 100میلیارد تومانی، قیمت 13,220ریال را ثبت کرد.

EghtesadOnline.com/
رشد یک درصدی فملی در اولین روز هفته

رشد یک درصدی فملی در اولین روز هفته

فملی امروز با رشد یک درصدی قیمت 13,800ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 80میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
تحلیل تکنیکال یا بنیادی؛ کدام سود بیشتری به سرمایه‌گذاران بورس می‌رساند؟

تحلیل تکنیکال یا بنیادی؛ کدام سود بیشتری به سرمایه‌گذاران بورس می‌...

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: انتخاب نوع تحلیل و رویکرد مهم نیست، آن چیزی که ارزش دارد خروجی و بازده است.

YJC.news/
ثبت زیان نیم درصدی برای فملی

ثبت زیان نیم درصدی برای فملی

فملی امروز با افت نیم درصدی قیمت 13,870ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 125میلیون برگه سهم عبور کرد

EghtesadOnline.com/
رنج معاملات منفی برای فملی

رنج معاملات منفی برای فملی

فملی امروز با افت دو درصدی قیمت 14,220ریال را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 195میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
هفته‌ای خوب برای 3 نماد بورسی / خبری برای سهامداران فملی

هفته‌ای خوب برای 3 نماد بورسی / خبری برای سهامداران فملی

در هفته جاری که بازار سهام تنها دو روز فعال بود سه نماد بورسی خبر خوبی برای سهامداران خود داشتند. فملی، کگهر و ولبهمن این سه نماد بودند.

TejaratNews.com/
پیشنهاد افزایش 100 درصدی سرمایه فملی

پیشنهاد افزایش 100 درصدی سرمایه فملی

پیشنهاد هیيت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه مطرح شد.

NabzeBourse.ir/
افزایش سرمایه 100 درصدی فملی

افزایش سرمایه 100 درصدی فملی

افزایش سرمایه 100 درصدی فملی از محل سود انباشته در مجمع عمومی این شرکت مطرح شد.

TejaratNews.com/
فملی با سبزپوشی همراه شد

فملی با سبزپوشی همراه شد

فملی امروز با رشد حدود یک درصدی قیمت 14,430را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 80میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
فملی با خروج 23میلیارد تومانی حقیقی‌ها همراه شد

فملی با خروج 23میلیارد تومانی حقیقی‌ها همراه شد

فملی امروز با رشد حدود چهار درصدی قیمت 14,580را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 130میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
افت حجم معاملات فملی

افت حجم معاملات فملی

فملی امروز با افت دو درصدی قیمت 13,850را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 75میلیون برگه سهم عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
بازگشت فملی به مدار نزولی

بازگشت فملی به مدار نزولی

فملی امروز با افت دو درصدی قیمت 13,310را ثبت کرد. همچنین حجم معاملات امروز این سهم به بیش از 76میلیون برگه سهم نزدیک شد.

EghtesadOnline.com/
تورم منفی امارات برای بیست و ششمین ماه متوالی! ريیس جدید‌ سازمان بورس کی و چگونه انتخاب می‌شود؟ ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو شدت گرفت خانه 320 میلیون تومانی در تهران! / کجا خانه کمتر از یک میلیارد تومان بخریم؟ سامانه املاک و اسکان دوباره راه‌اندازی شد / مهلت ثبت‌نام تمدید می‌شود؟ هشدار جدی ريیس اتاق بازرگانی ایران ثبت‌نام مسکن ملی خبرنگاران و هنرمندان از 31 شهریور کاهش قیمت خودروهای خارجی در بازار مالیات خانه های خالی چگونه است؟ بیت کوین در ایران به رسمیت شناخته نشد قیمت بیت کوین به 45 هزار دلار سقوط کرد کشف 62 دستگاه ماینر غیرمجاز در ساوه هکر‌ها 13 میلیون دلار از شبکه pNetwork سرقت کردند گواهی واکسن کرونا در بستر بلاکچین برق گران شد؟/ نحوه محاسبه قبض برق تغییر کرد! شناسایی 20 هزار کارت بانکی فعال در حوزه قمار واکنش نمادهای خودرویی به آزادسازی واردات / سهام خودرویی بخریم؟ جعل سند یک ملک 100میلیارد تومانی در ولنجک تامین برق مراکز مجاز استخراج رمزارز از مهرماه قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 29 شهریور 1400 (فهرست قیمت) قیمت گوشت در 29 شهریور 1400 (فهرست قیمت) طرح اتصال انرژی برق ایران به روسیه قابل توجیه است سقوط آسانسوری، صعود لاکپشتی برنامه هلال احمر برای واردات 60میلیون دز واکسن قیمت بلیت اتوبوس‌ برگشت زايران اربعین اعلام شد تمدید مهلت تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی تا پایان سال مجوز افزایش سرمایه شتران ثبت شد افت قیمت خودرو‌های خارجی در بازار انتشار اوراق چه تاثیری در بورس دارد؟ / مثبت‌های بازار مقطعی است؟ مصرف برق استخراج بیت کوین در سال 2021 چقدر خواهد بود؟ سواد مالی و ضرورت آن صف انتظار یک ساله وام ودیعه مسکن / پرداخت وام اجاره متوقف شد؟ مشکلات مردم در وام ودیعه مسکن / «وام سرکاری» برای مستاجران! تنها راه علاج مشکل ارز دولتی «حذف» آن است پانزدهمین عرضه اولیه امسال پس فردا انجام می‌شود افزایش قیمت برنج، حتی در میادین! + جدول سهامداران " قاسم " گرد هم می آیند دعوت از سهامداران "وجامی" به مجمع اقدام به افزایش سرمایه در مجمع "غمینو" گشایش جدید برای صادرکنندگان نارنگی زرد نخرید استقبال از پیش‌خرید واحدهای گروه سرمایه‌گذاری مسکن آغاز اختیار معامله بر «اخابر» تصمیم به انتخاب هیات مدیره "قشیر" در مجمع رشد اقتصادی ایران در بهار چقدر شد؟ لغو مجوز فعالیت کارگزاری ها با عدم تجمیع مجوزها پیگیری روال عادی معاملات بدون اختلال در هسته معاملات دسترسی جدید به سامانه نامک بلامانع است وضعیت سبد سهام عدالت در 29 شهریور ماه ورق بورس تهران برگشت

در حال بارگیری...