افزایش سرمایه 3 شرکت بورسی / کدام نماد افزایش سرمایه 100 درصدی دارد؟

افزایش سرمایه 3 شرکت بورسی / کدام نماد افزایش سرمایه 100 درصدی دارد؟

آگهی‌های افزایش سرمایه، بخش وسیعی از اطلاعیه‌های سامانه کدال را تشکیل می‌دهند. شرکت‌ها آگهی‌های خود را در خصوص افزایش سرمایه در معرض دید عموم می‌گذارند تا از این اطلاعیه‌ها باخبر شوند. در این گزارش به بررسی جدیدترین اطلاعیه شرکت‌ها در خصوص افزایش سرمایه می‌پردازیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، آگهی‌های افزایش سرمایه، بخش وسیعی از اطلاعیه‌های سامانه کدال را تشکیل می‌دهند. شرکت‌ها آگهی‌های خود را در خصوص افزایش سرمایه در معرض دید عموم می‌گذارند تا از این اطلاعیه‌ها باخبر شوند. در این گزارش به بررسی جدیدترین اطلاعیه شرکت‌ها در خصوص افزایش سرمایه می‌پردازیم.

«غزر»

هیات‌مدیره شرکت زر ماکارون ایران در تاریخ 11 مرداد پیشنهاد خود را مبنی بر افزایش سرمایه شرکت به مجمع عمومی فوق‌العاده ارايه کرد. از دلایل پیشنهاد این افزایش سرمایه تامین منابع مالی مورد نیاز جهت اجرای طرح توسعه (خرید ماشین‌آلات تولید ماکارونی رشته‌ای و لازانیا) است که به تصویب هیات‌مدیره رسیده است. این افزایش سرمایه به میزان 150 درصد خواهد بود که معادل 480 میلیارد تومان است. با احتساب این افزایش سرمایه، سرمایه شرکت از 320 میلیارد تومان به 800 میلیارد تومان خواهد رسید. افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته خواهد بود. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

«دلر»

هیات‌مدیره شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ 18 مرداد پیشنهاد خود را مبنی بر افزایش سرمایه شرکت به مجمع عمومی فوق‌العاده ارايه کرد. از دلایل پیشنهاد این افزایش سرمایه، خرید و جایگزینی ماشین‌آلات تولیدی، ارتقای GMP و بهبود ساختار سرمایه است که به تصویب هیات‌مدیره رسیده است. این افزایش سرمایه به میزان 100 درصد خواهد بود که معادل 112 میلیارد و 500 میلیون تومان است. با احتساب این افزایش سرمایه، سرمایه شرکت از 112 میلیارد و 500 میلیون تومان به 225 میلیارد تومان خواهد رسید. افزایش سرمایه شرکت از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی خواهد بود. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

«والبر»

هیات‌مدیره شرکت گروه دارویی البرز (گروه سرمایه‌گذاری البرز) در تاریخ 18 مرداد پیشنهاد خود را مبنی بر افزایش سرمایه شرکت به مجمع عمومی فوق‌العاده ارايه کرد. از دلایل پیشنهاد این افزایش سرمایه، الزامات اساسنامه است که به تصویب هیات‌مدیره رسیده است. این افزایش سرمایه به میزان 31 درصد خواهد بود که معادل 260 میلیارد تومان است. با احتساب این افزایش سرمایه، سرمایه شرکت از 840 میلیارد و 100 میلیون تومان به یک هزار و 100 میلیارد و 100 میلیون تومان خواهد رسید. افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته و سایر اندوخته‌ها خواهد بود. بدیهی است انجام افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.

منبع: دنیای اقتصاد

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس دنبال کنید.

قیمت مسکن در مناطق پرتقاضا چند؟ بیش از 309 هزار تن میلگرد به بورس کالا می‌رود واریز افزایش حقوق کارگران بزودی | افزایش میلیونی حقوق کارگران تصویب شد صادرات مرغ با عوارض صفر ممکن شد معاملات توافقی دلار با قیمت خرید 34 هزار و 600 تومان شرایط مناسب اجاره آپارتمان در شرق تهران بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی 2 شاخص حکومت‌داری در ایران بهبود یافت قیمت طلا در مسیر افزایشی کاهش تعرفه واردات و صادرات بین ایران و پاکستان تمدید زمان رفع تعهد ارزی تا پایان آذرماه جمع آوری امضا نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر بهداشت سقوط قیمت نفت به زیر 80 دلار روسیه در تصور تعیین کف قیمت برای فروش نفت توقف ثبت سفارش‌ جدید برای خرید برنج و چای از هند حجم آب دریاچه ارومیه به 1.17 میلیارد مترمکعب رسید جلسه بررسی صلاحیت و اخذ رای اعتماد به وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی آغاز شد چرخ کامیون‌های وارداتی برای رانندگان ناوگان فرسوده نچرخید/ افزایش مهاجرت رانندگان ایرانی به اروپا خانه های ارزان اجاره کنید+ جدول وام فوری دولت برای کل مردم | وام فوری بلاعوض میلیونی شامل چه کسانی می شود؟ این گروه دوباره مشمول یارانه می‌شوند کمبود نیروی انسانی آموزش دیده در فرودگاه‌ها تسهیل دسترسی تولید به نقدینگی در آینده‌ای نزدیک/ واکاوی علل عدم تسهیلات دهی بانکها روند افزایشی قیمت نفت ادامه دارد تحلیل ذوب امروز 16 آذر 1401 | اصلاح در سهم به پایان رسیده است؟ طرح فروش سایپا / عرضه دو محصول جدید برای اولین بار واردات برنج ممنوع شد لیست قیمت جدید خودرو در بازار / پراید 218 میلیون ... تحلیل قجام امروز 16 آذر 1401 | برای خرید مناسب است؟ جاماندگان یارانه بخوانند/ این گروه دوباره مشمول یارانه... آشفتگی در بازار زعفران/ کشاورزان مستعمره مافیای زعفران شده‌اند رکود تورمی در انتظار مسکن؟ 112 واحد مسکونی به این افراد واگذار شد قرعه کشی ایران خودرو با تحویل یکروزه | این محصولات ایران خودرو را بدون قرعه کشی از امروز بخرید تازه ترین قیمت آپارتمان در مناطق 4 و 5 تهران اوج‌گیری گرانی کالاهای خوراکی در این استان‌ها سناریو جدید بیت کوین همه را شوکه کرد طرفداران موسیقی متال مراقب باشند! تاثیر واردات خودرو بر قیمت بازار چیست؟/ منتظر کاهش قیمت خودرو باشیم؟ قیمت‌گذاری خودرو کیلویی شده است؟/ کاکایی: خودروهای... قیمت‌گذاری خودرو کیلویی شده است؟ پایان سال با 50 هزار تن تخم مرغ مازاد مواجه می شویم/ قول معاون اول ريیس جمهور درباره رفع مشکل حمل و ... 50 درصد از مصرف گاز کشور متعلق به پر مصرفهاست/ زوم افزایش تعرفه‌ها برای پر مصرف‌ها میرتاج الدینی: بذرپاش با روحیه تحول گرایی بالا می تواند وزارت راه و شهرسازی را متحول کند کدام استان ها دچار افت فشار گاز شدند؟/ درخواست مهم شرکت ملی گاز از مردم قیمت خودروهای پرتیراژ در بازار آزاد اطلاعیه بانک ملت درباره احتمال اختلال موقت در خدمات الکترونیک دنا در 45 روز 55 میلیون تومان گران شد/ جهش بی‌سابقه... خانه‌های لوکس تهران متری چند؟ تورم 50 درصدی در راه اقتصاد ایران تا پایان سال؟