قطع 15 ساعته آب در یکی از مناطق تهران / شیوه جدید سارقان برای دزدی کابل!

قطع 15 ساعته آب در یکی از مناطق تهران / شیوه جدید سارقان برای دزدی کابل!

قطعی برق در تهران کاهش یافته اما هنوز در بسیاری از شهرها ادامه دارد. اما گویا اکنون مشکل فقط قطع برق نیست و قطعی آب هم به آن اضافه شده است. برخی از مردم از قطعی 10 تا 15 ساعته آب خبر می‌دهند.

به گزارش تجارت‌نیوز، دفعات و زمان قطع برق در تهران کاهش یافته است. اما این مشکل در دیگر شهرها به قوت خود باقی است. گزارش مردم از شهرها و شهرک‌های صنعتی بیانگر این است که چند نوبت در هفته برق آنها می‌رود. برخی سه بار در هفته و برخی هفته‌ای یکبار.

اما حالا فقط مشکل مردم قطع برق نیست و قطع آب هم به آن اضافه شده است. در برخی از شهرها و مناطق قطع برق منجر به قطع آب شده و در برخی از موارد مردم می‌گویند تازه از مشکل قطعی برق رها شده‌اند و حالا گرفتار قطع چند ساعته آب هستند.

قطع 15 ساعته آب

یکی از کاربران در فضای مجازی خبر داده که ساعت 10 صبح دیروز 14 خرداد آب منطقه میگون نو قطع شده، الان ساعت 01٫30 بامداد است هنوز آب نیامده. یعنی تا الان بیش از 15ساعت آب قطعه! علت چیه؟ساخت و سازهای بیشمار منطقه و یا مصرف زیاد مردم؟ و یا بی کفایتی شرکت آبفای منطقه فشم؟

کاربر دیگری از اصفهان اعلام کرده که 24 ساعته که آب قطع شده. زنگ زدم گفتن 12 ساعت دیگه هم قطع میمونه و این مساله تا آخر تابستون هست و هرسری یه مطقه رو قطع میکنیم چون مصرف آب زیاد شده.

یکی دیگر از کاربران می‌گوید ما در آمل زندگی می‌کنیم. هر روز دو نوبت یکبار صبح و یکبار عصر برق می‌رود و ساختمان ما به گونه‌ای است که همزمان با قطع برق، پمپ آب هم از کار می‌افتد و آب هم قطع می‌شود. یعنی روزی 3 تا 4 ساعت در ساعات اوج گرما، نه آب داریم نه برق.

انتقادات از قطع آب و برق زیاد است. آنچه در ادامه می‌خوانید گزارش‌ها و روایات مردم از قطع آب و برق است.

«قبلا فقط برق رو قطع می‌کردن. الان آب هم قطع میشه. یعنی همزمان هم آب را قطع میکنند هم برق و هم اینترنت قطع می‌شود! قشنگ حس انسان‌های نخستین به آدم دست میده.»

«خوب به سلامتی دیشب هم آب ساختمان قطع شد و امروز صبح وصل شد.»

«وسط امتحان آنلاین برق رفت.»

دزدی کابل با قطع برق

«تنها برنامه‌ریزی مهم این روزهام اینه که صبح زود بیدار بشم و قبل قطع آب و برق هم دوش بگیرم هم گوشی را بزنم شارژ کنم.»

«دایی‌‌ام وارد ساختمون شده که برق رفته، توی راه‌پله تاریک خورده زمین و دست و دنده‌اش شکسته. از شدت درد و ضعف همون‌جا بی‌سر‌وصدا افتاده تا یکی از همسایه‌ها تصادفی متوجه شده. توی این کشور سرطانت درمان بشه و در دوران کرونا هم سالم بمونی، باز قطع برق هست که یک بلایی سرت بیاره!»

«الان 4ساعته برق قطع شده دیشبم 4ساعت برق قطع بود.»

«حدودا بیست دقیقه س که برق خونمون به شدت ضعیفه ،قطع و‌ وصل میشه ، مجبور شدیم تمام وسایل برقی رو از پریز بکشیم ، محافظ ها رو حالت قرمز ثابت موندن ، لامپ ها هی خاموش و روشن میشن، با اینکه ساعت 4 تا 6 برق کلا قطع بود ولی الان هم وضعیت اینه!»

«انگار تنها کسایی که از قطع برق نفع می‌برن سارقین محترم هستند. کاشف به عمل اومد سارقین عزیز منتظر می‌ماندند برق قطع شه تا بدون خطر برق گرفتگی کابل ها را بدزدند!»

آیا شما هم در روزهای گذشته تجربه قطع برق و آب را داشته‌اید؟ اگر تجربه‌ای دارید آن را با ما در میان بگذارید.

قطع برق در 22 استان صحت ندارد/ دستگاه‌های اجرایی منتظر قطع برق باشند

قطع برق در 22 استان صحت ندارد/ دستگاه‌های اجرایی منتظر قطع برق باش...

شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران در واکنش به انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر اعمال خاموشی در 22 استان کشور این ادعا را تکذیب کرد. در عین حال، سخنگوی صنعت برق کشور هشدارداد: بر...

TejaratNews.com/

قطع برق 57 سازمان پرمصرف در تهران

قطع برق مهار شد؟/ خسارت سنگین به کارخانجات تهران

قطع برق مهار شد؟/ خسارت سنگین به کارخانجات تهران

قطعی برق تهران تا حدی مهار شد اما قطع برق در شهرستان‌ها همچنان ادامه دارد. البته صاحبان صنایع و کسب و کار در تهران می‌گویند که مهار قطعی برق خانگی به قیمت قطع برق صنایع و کارخانجات بوده و گرفتاری‌های ...

TejaratNews.com/
علت قطع برق بدون اطلاع قبلی چه بود؟

علت قطع برق بدون اطلاع قبلی چه بود؟

تاخیر در تکمیل تعمیرات نیروگاه‌ 1000 مگاواتی بوشهر و 3500 مگاوات از نیروگاه‌های حرارتی، عامل قطعی بی خبر برق در انتهای اردیبهشت ماه بود.

TejaratNews.com/
آسیب قطع برق به لوازم برقی/ چگونه از شرکت برق خسارت بگیریم؟

آسیب قطع برق به لوازم برقی/ چگونه از شرکت برق خسارت بگیریم؟

برخی گزارش‌های رسیده از قطع برق در نقاطی از تهران خبر می‌دهند و البته تعدادی از شهروندان از آسیب به وسایل برقی خود گزارش می‌دهند

TejaratNews.com/

با قطع برق، اکسیژن کابین آسانسور تمام می‌شود؟

مزارع بیت‌کوین تهران را به خاموشی کشیدند/ قطع برق در برخی مناطق تهران

مزارع بیت‌کوین تهران را به خاموشی کشیدند/ قطع برق در برخی مناطق ته...

برخی گزارش‌ها خبر از قطعی برق در مناطق غرب، جنوب غربی و جنوب شرقی می‌دهند. مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور علت این حادثه را ماینینگ غیرمجاز و شروع فصل استفاده از کولرها می‌داند.

TejaratNews.com/
صادرات برق به عراق به قیمت قطع برق صنایع/ احتمال اختلال در بازار کالا

صادرات برق به عراق به قیمت قطع برق صنایع/ احتمال اختلال در بازار ک...

قطع برق صنایع خسارات سنگینی به کارخانجات و صاحبان واحدهای تولیدی وارد کرده است. عضو اتاق بازرگانی خراسان رضوی می‌گوید صاحبان صنایع در این استان به دلیل قطع برق 180 میلیارد تومان خسارت دیده‌اند.

TejaratNews.com/
هزینه بیت‌کوین چینی‌ها از جیب مردم؟! / قطع برق سرنخ گرانی از خیار تا سیمان!

هزینه بیت‌کوین چینی‌ها از جیب مردم؟! / قطع برق سرنخ گرانی از خیار ...

هزینه قطع برق به جیب مردم تحمیل شد و حالا سرنخ گرانی برخی کالاها از خیار تا سیمان به این ماجرا رسیده است. قطع زمستانه برق که در سال‌های گذشته بی‌سابقه بوده، این شايبه را مطرح کرد که مزارع استخراج بیت‌...

TejaratNews.com/
آیا استخراج بیت‌کوین موجب قطع برق می‌شود؟

آیا استخراج بیت‌کوین موجب قطع برق می‌شود؟

ابهامات قطع برق بیشتر و بیشتر می‌شود. در حالی که توانیر اعلام کرده که قطع برق به دلیل کمبود سوخت نیروگاه‌هاست، سخنگوی شرکت ملی گاز ایران این موضوع را تکذیب کرده و گفته است که نه تنها سوخت نیروگاه‌ها ک...

TejaratNews.com/
برنامه زمانی قطع برق تهران واقعی است؟ / قطعی برق تهران تا کی ادامه دارد؟

برنامه زمانی قطع برق تهران واقعی است؟ / قطعی برق تهران تا کی ادامه...

برنامه‌ای با عنوان «برنامه زمانبندی احتمالی قطع برق تهران» در سایت‌های خبری و گروه‌های تلگرامی در حال انتشار است که این برنامه زمانی متعلق به تابستان است و نه زمستان 99٫

TejaratNews.com/
پشت پرده قطعی برق/ آنچه مردم از قطع برق نمی‌دانند

پشت پرده قطعی برق/ آنچه مردم از قطع برق نمی‌دانند

قطع گاز و برق این روزها در ایران خبرساز شده است. آلودگی شدید هوا، قطع شبانه برق در معابر تهران و ترافیک سنگین شهری موجب انتقاد فراوان شهروندان شده است. در این میان مسيولان توضیحات متفاوتی برای قطع برق...

TejaratNews.com/
سهمیه بنزین تیر ماه امشب واریز می‌شود پولبک به سهم‌های صف‌فروش، پشت ایست "مقاومت" مهم‌ترین سیگنال‌های بورسی امروز 31 خرداد پیش‌بینی بورس امروز 31 خرداد 1400 ادامه روزهای سیاه ارزهای دیجیتالی کشف سومین الماس بزرگ جهان در آفریقا بازار مسکن بر مدار کاهش قرار گرفت فروش روزانه نفت ایران به چین چقدر است؟ نقص فنی نیروگاه اتمی بوشهر را خاموش کرد توقف تولید برق نیروگاه اتمی بوشهر رمزارزها نصف برق تهران را مصرف می‌کنند! در بازار خودرو پس از انتخابات چه می‌گذرد؟ عرضه اولیه روز چهارشنبه 2 تیر / «لطیف» چقدر نقدینگی نیاز دارد؟ کشف 188هزار ماینر غیرمجاز در کشور با 400 میلیون تومان چه خودروهای صفری می‌توان خرید؟ / دنا پلاس 310 میلیون در مجمع دتوزیع چقدر سود توزیع شد؟ آیا شرکت سهمی در خصوص واردات واکسن کرونا دارد؟ سهام عدالت امروز 30 خرداد 1400 چقدر می‌ارزد؟ قطع برق 57 سازمان پرمصرف در تهران تحلیل تکنیکال و بنیادی یک نماد خودرویی | خودرو به مسیر صعودی باز خواهد گشت؟ اخبار بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400 | آخرین سیگنال‌ها برای بورس فردا چیست؟ + فیلم قیمت سکه تمام طرح جدید به 10300000 تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز 1400/3/30 پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400 چگونه وام ودیعه مسکن بگیریم؟ کاهش هیجانات در بازار طلا چرا تخم‌‌مرغ گران شد؟ وام ودیعه مسکن 1400 را چگونه بگیریم؟ ورود غول ها به رینگ، ممنوع! مردم از ساعت 12 تا 18 کمتر برق مصرف کنند رانت و دلالی در توزیع ارز/ ماجرای ارايه رانت به 15 صرافی سقوط بازار ارز مجازی ادامه دارد پیش‌بینی بورس 31 خرداد / بازار در 2 روز آینده منفی می‌شود؟ چرا بازار بیت‌کوین و ارزهای مجازی در 2 ساعت گذشته سقوط کرد؟ سقوط بازار ارز مجازی/ بیت کوین 1200 دلار ریخت واکنش مثبت بازار سرمایه به تحولات سیاسی کشور/ دلالان نمی‌خواهند بورس رشد کند بلیت پرواز تهران - مشهد یک میلیون تومان شد رانا پلاس در آستانه ورود به بازار/ ویژگی‌های محصول جدید ایران خودرو قیمت مسکن در قم / اجاره در قم ماهی چند میلیون؟ ضبط 24 دستگاه تولید ارز دیجیتال در قزوین مخالفت وزیر صمت با عرضه خودرو در بورس/ طرح جدید قیمت‌گذاری خودرو رشد چشمگیر در سود هر سهم "ونوین" "ودی" به هر سهم 4723 ریال اختصاص داد تغییر مالکیت 1.3 میلیارد اوراق بهادار مالی سود "وصندوق" دو برابر شد سرنوشت سه بازار مهم در دولت ريیسی هشدار تحلیلگران به ریزش قیمت بیت کوین دولت با افزایش قیمت بلیت هواپیما مخالفت کرد اجاره و فروش مسکن؛ کدام مناطق تهران ارزان شد؟ قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | کاهش نرخ دلار در صرافی ملی قیمت اجاره و خرید مسکن در قم + جدول کارشناس آمریکایی:‌ بانک‌های مرکزی کشورها 10 سال از بازار ارزهای مجازی عقب افتاده‌اند

در حال بارگیری...