ورود دلار به کانال 24 هزار تومانی

ورود دلار به کانال 24 هزار تومانی

طبق اعلام کانون صرافان دلار در صرافی‌ها با کاهش نسبت به صبح، با قیمت 24هزار و 960تومان خریداری می‌شود.

پس از افزایش قیمت دلار آزاد در معاملات صبح روز گذشته، این افزایش قیمت در معاملات عصر جبران شد. امروز عصر نیز قیمت دلار آزاد اندکی دیگر کاهش یافت. 

در معاملات عصر، قیمت دلار در بازار آزاد ثابت ماند و همچنان در قیمت 28هزارتومان معامله می‌شود. این درحالیست که روز گذشته قیمت دلار آزاد به 28هزار و 300تومان نیز‌ رسیده بود.

صرافی ملی نیز، امروز قیمت دلار را با حدود 100تومان کاهش، 25هزار و 159تومان برای فروش و 24هزار و 909تومان برای خرید قیمت زده است. یورو نیز در تابلوی این صرافی با حدود 300تومان کاهش، 28هزار و 534تومان برای فروش و 28هزار و 253تومان برای خرید نمایان شد.

روز گذشته دلار در صرافی ملی 25هزار و 250تومان‌ برای فروش و 25هزار و 150تومان برای خرید قیمت زده بود. یورو نیز روز گذشته، 28هزار و 850تومان برای فروش و 28هزار و 530تومان برای خرید تعیین شده بود.

همچنین طبق اعلام کانون صرافان، در معاملات عصر قیمت دلار نسبت به صبح کاهش یافت و 24هزار و 960تومان برای خرید و 25هزار و 225تومان برای فروش قیمت خورد. روز گذشته نیز دلار حدود 25هزار و 300تومان فروخته می‌شد و قیمت خرید آن، 25هزار تومان بود.

یورو نیز در صرافی‌ها نسبت به صبح کمی افزایش یافت و  28هزار و 388برای خرید و 28هزار و 637تومان برای فروش معامله شد. روز گذشته یورو در صرافی‌ها 28هزار و 300تومان برای خرید و 28هزار و 700تومان برای فروش قیمت خورده بود.

وزیر خزانه‌داری آمریکا: رشد قیمت مواد غذایی و انرژی تورم جهانی ایجاد می‌کند هزینه 2 شب سفر رفت و برگشت به شیراز + جدول وزیر کشاورزی اوکراین: جهان برای افزایش قیمت گندم به هر تن 700 دلار آماده شود قیمت آپارتمان‌های 60 متری مرکز تهران سقف افزایش اجاره‌بها مسکن اعلام شد خبر مهم برای جاماندگان یارانه قیمت طلا نزولی شد سکه 14 میلیون و 93 هزار تومان شد | جدیدترین قیمت‌ طلا و انواع سکه ؛ 29 اردیبهشت 1401 قیمت سکه امامی بر مدار صعود سامانه یکپارچه تخصیص خودرو بدون اختلال فعال است + شیوه ثبت‌نام ستاد تنظیم بازار تصویب کرد/ سقف افزایش اجاره‌بها در... برخورد با متخلفان افزایش بهای اجاره مسکن مدیرعامل دخانیات در تشریح چگونگی حمایت از کشاورزان تنباکو و توتون‌کار به مجلس‌ می‌رود رابطه بین طلا و دلار / قیمت طلا سقوط می کند؟ مهدی صولی مدیرعامل شرکت پاکسان شد آخرین پیش‌بینی‌ها از قیمت فلز زرد/ چرا طلا زمین‌گیر شد؟ بازنشستگان منتظر این واریزی جدید باشند وعده جدید وزارت کار درباره اشتغال جوانان تراز تجاری مثبت 11میلیارددلاری مناطق آزادوویژه/سکوی واردات نیستیم این کشور با ارزان فروشی سود نجومی کرد! دلار چند شد؟ | جدیدترین قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی‌ بانکی ؛ 29 اردیبهشت 1401 علت عدم واریز یارانه به این افراد / اعتراض ها بر... روسیه با ارزان فروشی کدام بازارها را تصاحب کرد؟ مجوز تاسیس اولین بانک فراساحل‌ کشور از بانک مرکزی اخذ شد ‌ محموله‌های نفتی ایران در انتظار تخلیه در بنادر چین مجوز تاسیس بانک آفشور در مناطق آزاد گرفته شد به عنوان سازنده مسکن ورود می‌کنیم اقدامات پذیرش سیمان زنجان در فرابورس انجام می‌شود چطور می‌توانید به یارانه همسر اضافه شوید؟ پیامد خرید و فروش غیر مجاز ارز در بازار خبر مهم برای جاماندگان دریافت سود سهام عدالت 83 هزار میلیارد تومان از اراضی به مناطق آزاد برگشت چطور می‌توانید به یارانه همسرتان اضافه شوید؟ نحوه ثبت نام یارانه برای یکی از زوجین قیمت طلا، سکه و ارز 1401.02.29/ سکه و ارز گران شد سرمایه‌گذاری 300 میلیارد یورویی اروپا برای حذف سوخت‌های روسیه مشکلات پخش و توزیع روغن خوراکی برطرف شد قیمت جدید طلا و سکه در بازار امروز + جدول ورود گسترده ایران و کوبا به بازارهای یکدیگر قیمت مصوب تخم مرغ بعد از هدفمندی یارانه ها گرانی عجیب در انتظار شوینده ها هشدار برای ریزش بیشتر/ تا پاییز انتظاری از رمزارزها نداشته باشید پیش بینی خطرناک درباره قیمت ارزهای دیجیتال تا پای... صدور سند 200 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در سال جاری سایه سنگین جنگ اوکراین بر قیمت غذا در جهان حضور دوباره ایران در بازار نفت بدون نیاز به هیچ توافقی/2 میلیون نفت ایران در انتظار تخلیه در چین قیمت انواع خودرو در بازار آزاد امروز + جدول تصمیم جدید دولت برای حقوق کارگران | افزایش 10 درصدی حقوق کارگران صحت دارد؟ سقف افزایش اجاره بهای مسکن تعیین شد | برخورد سازمان تعزیرات با مشاورانی که سقف افزایش را رعایت نکنند قیمت دلار ثابت شد! | قیمت دلار در بازار امروز