پیش بینی مهم از بورس فردا / شاخص صعودی می شود؟...

پیش بینی مهم از بورس فردا / شاخص صعودی می شود؟...

پیش‌‌بینی کارشناسان، حاکی از تداوم معاملاتی رکودی در کلیت بازار است. اما آیا روند معاملات بهبود خواهد یافت؟

به زعم اغلب کارشناسان برخلاف اینکه بازار در سطح ارزنده‌ای قرار دارد، شرایط بازار به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد سیر نزولی بازار ادامه یابد و بورس همچنان در رکود باقی بماند.

مجتبی دیبا، کارشناس و فعال بازار سرمایه روند معاملات را بررسی کرد و گفت: با توجه به روند معاملات به نظر می‌رسد سیر نزولی بازار ادامه یابد و بورس همچنان در رکود باقی بماند. بنابراین می‌توان گفت بازار در شناسایی کف قیمتی خود تردید دارد.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود فردا نیز همانند امروز، معاملاتی رکودی در بازار وجود داشته و همزمان با اینکه خریداری در بازار وجود ندارد، فروشنده ویژه‌ای هم وجود نداشته باشد. به نظر می‌رسد این روند تا پایان هفته نیز ادامه یابد و بازار در این هفته افتی پنج الی 6درصدی داشته باشد.

وی افزود: اما احتمالا از هفته آینده، شاخص کف قیمتی خود را تثبیت کند و شرایط سیاسی اقتصادی نیز بهبود یابد. در حال حاضر با توجه به جو غالب در بازار، صنایع کوچک که محوریت بازار را نیز مشخص می‌کنند، برای سرمایه‌گذاری مناسب‌ترند. برای مثال غذایی‌ها، برخی از دارویی‌ها در سودآوری پیش‌رو خواهند بود.

 

خودرو پس از توافق وین گران می‌شود یا ارزان؟ برنامه‌ریزی ایران‌خودرو در تامین و تولید 75 هزار دستگاه تارا برای سال آینده تفاهم‌نامه تشکیل مرکز داوری مشترک میان ایران و عراق امضا شد ارز دیجیتال ستاره لیگ برتری را به خاک سیاه نشاند تردد در محورهای کوهستانی و برف‌خیز فقط با زنجیرچرخ/ امروز 54 جاده مسدود است‌ وضعیت بورس فرابحرانی است / زنگ خطر برای بازارهای مالی به صدا درآمد؟ تاکید بیش از 100 نماینده مجلس بر رویکرد حمایتی لایحه بودجه 1401 از بازار سرمایه بودجه دولت چقدر در معیشت طلاب موثر است؟ شاخص کل بورس با سر به زمین خورد سرانه مصرف شیر در کشور چقدر است؟ هزینه رهن و اجاره خانه در نبرد جنوبی +جدول در یکشنبه‌ با نماینده‌ها و شبکه فروش بیمه رازی مطرح شد؛ اقدامات مدیریت بر عملکرد نماینده‌ها تاثیر مس... بیت‌کوین چقدر قیمت خورد؟ کاهش ارزش سهام عدالت برای امروز بیش از 50 درصد بار شبکه برق کنترل پذیر می‌شود/ برگزاری مناقصه 3 میلیون کنتور هوشمند امضای تفاهمنامه بین شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران و گازوست رومانی مجلس به حذف یکباره ارز ترجیحی رای نمی دهد پروازهای فرودگاه مهرآباد از سر گرفته شد اینفوگرافی / مدیرعاملی با کیف انگلیسی بدهی خارجی ایران چقدر است؟ یخبندان و کولاک در 24 استان/ هشدار لغزندگی جاده‌ها و احتمال لغو پروازها‌ بحران لیر بازار رمزارز را داغ کرد وحشت در بازار رمز ارزها / بیت کوین سقوط کرد مالیات‌های تنظیمی ابزار مهم کنترل بازار مسکن عربستان به سهمیه تولید اوپک‌پلاس پایبند است قیمت سبد نفتی اوپک از 86 دلار گذشت برگشت میوه‌های صادراتی ناراحتی ندارد! بنیانگذار صرافی بایننس در جمع پولدارترین ها خبر مهم بنزینی برای این رانندگان فوری/ پروازهای مهرآباد متوقف شد پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 29 دی | بورس از منفی به مثبت می‌رود؟ قیمت رهن و اجاره مسکن در منطقه نبرد جنوبی تهران با این اتفاق پرداخت یارانه جدید قطعی می شود سرانه مصرف شیر 86 لیتر‌/ ثروتمندان 6 برابر بیشتر شیر می‌خورند شاخص کل بورس 30 هزار و 540 واحد افت کرد زلزله در بازار رمزارز/ بیت کوین چقدر قیمت خورد؟ اعتبار؛ جایگزین ضامن در گرفتن وام بانک گردشگری بیش از 1400 میلیارد ریال وام ازدواج پرداخت کرد صید فیل ماهی 210 کیلویی توسط صیادان مازندران ساخت 25 مدرسه در مناطق محروم کشور/ تحصیل 3000 دانش آموز در مدارس بانک گردشگری 5 دستور ريیس‌جمهوری به نظام بانکی تولید سالانه 115 هزار تن عسل در کشور قیمت گوشت در 28 دی1400 (فهرست قیمت) کارگران، دستفروشی را ترجیح می‌دهند! دو روز دیگر؛ آخرین مهلت تعیین تکلیف دستگاه های کا... ممنوعیت جدید برای واردات خودرو و موبایل با تیک قیمتی در بورس آشنا شوید قیمت انواع مرغ در 28 دی 1400 بدهی خارجی ایران چقدر است؟ کف نرخ از روی بلیت هواپیما برداشته شد